Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
18/01/2022 - 12:00

Kasia Krzeszowska, najpiękniejsza Polka, po raz drugi zostanie mamą

- Zakochałam się w kimś, kogo jeszcze nie poznałam - napisała Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012. I posypały się gratulacje. Najpiękniejsza Polka 2012 roku spodziewa się drugiego dziecka.

W listopadzie 2017 roku  Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska po raz pierwszy została mamą. Urodziła synka, któremu dała imię Romek. Dziś chłopiec ma już 4 latka, jest super dzieckiem i nie sprawia żadnych kłopotów.

9 czerwca 2018 roku najpiękniejsza Polka stanęła na ślubnym kobiercu, nie wybrała egzotycznej miejscowości czy Warszawy, ale rodzinną Krynicę. Wczoraj, 17 stycznia w mediach społecznościowych Katarzyna Krzeszowska  napisała:

-Zakochałam się w kimś, kogo jeszcze nie poznałam…

Znana w wielu krajach świata kryniczanka spodziewa się drugiego dziecka. Posypały się gratulacje!

Katarzyna Krzeszowska  zdobyła tytuł Miss Małopolski 2012 Oświęcimiu. W  konkursie piękności startowała po raz pierwszy, traktując udział jako dobrą zabawę. Otrzymała koronę,  ale została też Miss Prestige i Miss Glamour. Za najpiękniejszą wśród piętnastu dziewcząt uznali ją również internauci.

To zwycięstwo  zagwarantowało jej udział w półfinałach Miss Polski.  Nie zamierzała sięgać po koronę najpiękniejszej Polki, ale dzięki namowom rodziny i przyjaciół zmieniła zdanie i startowała w dalszych eliminacjach.  

Reprezentowała Polskę m.in:  w konkursie międzynarodowych Miss World 2013 na Bali.  W Krynicy została IV wicemiss Supranational 2014.


Katarzyna Krzeszowska ukończyła grafikę na Akademii Krakowskiej, a jej ulubiony kierunek w malarstwie to secesja. Uwielbia twórczość Gustava Klimta, który jest tak jakby jej guru. Poza tym lubi surrealizm i Salvadora Dali. Interesuje ją też sztuka wizualna, która bardzo często przeradza się w formę 2 i 3 D.

Obecnie Katarzyna Krzeszowska spełnia się na polu artystycznym. Projektuje grafiki na ubrania dla projektantów, z którymi współpracuje. Razem tworzą fajne projekty, nowoczesne, interaktywne i połączone z jej  graficznymi umiejętnościami. To grafiki raz delikatniejsze, to znów bardziej ostrzejsze.


Miss Polski 2012 roku współpracuje m.in.: z projektantką Joannę Muzyk z Nowego Sącza, a wspólnie z nią z piosenkarzami, aktorami. Ich kreacje skierowane są do różnych grup wiekowych, w zależności od tego, jak kto się czuje i chce siebie przedstawiać. (MK) fot. Małgorzata Kareńska, Daniel Szlag, Katarzyna KrzeszowskaDziękujemy za przesłanie błędu