Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
13/03/2022 - 10:00

Kasia Krzeszowska, Miss Polski 2012 została po raz drugi mamą. Gratulujemy!

Katarzyna Krzeszowska Miss Polski 2012 po raz drugi została mamą. 7 marca na świat przyszła jej córeczka, chociaż terminowo dziewczynka miała się urodzić dziesięć dni później. Jak ma na imię, ile ważyła i mierzyła?

Katarzyna Krzeszowska Miss Polski 2012 w marcu po raz drugi została mamą. 7 marca na świat przyszła jej córeczka. Będzie nosiła imię Helena, po babci, a mamie Katarzyny.

- Tata mówi na nią Helka rewelka. A więc są Roman i Helena, jedno imię rzymskie, drugie greckie. Myślę, że to imiona dosyć znaczące, które są dla nas ważne, coś ze sobą niosą  i będą kontynuować rodzinną tradycję-powiedziała Kasia w rozmowie z portalem "Sądeczanin". 

-Helenka urodziła się 7 marca, ważąc 3,5 kg i mierząc 56 cm. Przyszła na świat wcześniej o 10 dni niż planowaliśmy, więc wszystkim pokrzyżowała plany. A ja kompletnie zaskoczona pakowałam się do szpitala o 4 rano, jak zaczęły się skurcze, więc nadrabiamy ogarnianie systemu w domu. 

Katarzyna Krzeszowska prowadzi własny biznes. Projektuje grafiki na ubrania dla projektantów, z którymi współpracuje. Wspólnie tworzą projekty, nowoczesne, interaktywne i połączone z jej  graficznymi umiejętnościami.

czytaj też: Kasia Krzeszowska, Miss Polski 2012 o pracy zawodowej, ciąży i rodzicielstwie

Atelier Krzeszowska, które założyła w Warszawie jest miejscem dla zdolnych projektantów, sztuki, mody, desingu. Współpracuje m.in. z projektantką Joannę Muzyk z Nowego Sącza. Ich kreacje skierowane są do nowoczesnych kobiet w różnych grupach wiekowych. 

Po porodzie Kasia od razu wraca do pracy. Jak mówi, są osoby, które przez pewien czas zastąpią jej ręce w opiece przy małej. (MK) fot. rodzinne archiwum Kasi Krzeszowskiej. 







Dziękujemy za przesłanie błędu