Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 8 marca. Imieniny: Beaty, Juliana, Wincentego
19/02/2021 - 09:00

Karolina Wolak idzie jak burza. Tańczyła w ogólnopolskim koncercie walentynkowym

Karolina Wolak, utalentowana instruktorka tańca idzie jak burza. Dostrzegł ją i docenił Agustin Egurrola, mistrz tańca. Kryniczanka, która w rodzinnym mieście prowadzi grupę dziecięco-młodzieżową "Fruciaki" otrzymała zaproszenie i wystąpiła w koncercie walentynkowym, transmitowanym na antenie telewizji ogólnopolskiej. Wydarzenie odbyło się w Teatrze Wielkim w Łodzi.

                                                              

Karolina Wolak jest instruktorką tańca i fitnessu, od sześciu lat prowadzi zespół dzięcięco-młodzieżowy "Fruciaki". Dla tej grupy zrezygnowała z kariery tancerki u samego Agustina Egurroli, chociaż wygrała casting i otrzymała zaproszenie dołączenia do jego zespołu.

Szkoła Agustina Egurroli potrzebuje tancerzy w pełni dyspozycyjnych, którzy są z Warszawy lub okolic, ponieważ w tygodniu muszą uczęszczać́ na zajęcia z akrobatki, tańca hip-hop, jazzu i nie tylko. Młoda kryniczanka nie zdecydowała się przenieść do stolicy, ale została dostrzeżona przez mistrza tańca i obecnie otrzymuje od niego zaproszenia do udziału w okolicznościowych wydarzeniach.

                                               

 14 lutego wystąpiła w koncercie walentynkowym, transmitowanym na antenie telewizji ogólnopolskiej. Wydarzenie odbyło się w Teatrze Wielkim w Łodzi.

-Egurrola Dance Agency potrzebował tancerzy, wcielających się w bawiącą się publiczność.-wyjaśnia instruktorka Karolina Wolak

-Dodatkowo w pięknych „klatkach” w kształcie serca, wraz z partnerującym mi tancerzem, zagraliśmy parę zakochanych. Tańczyliśmy do wybranych utworów.

                   

Kryniczanka uczestniczyła też w zajęciach zorganizowanych przez Agustina Egurrolę w Warszawie, gdzie szkoliła technikę tańca m.in.: latino-rumba, hip-hop, reggeaton. - Wyniosłam z nich bardzo dużo i było to moje kolejne, nowe doświadczenie - dodaje tancerka.

- Zostałam doceniona przez znanych instruktorów, byli pod wrażeniem mojej pracy, techniki oraz zachęcali do pozostania i tańczenia wspólnie razem z nimi. Karolina Wolak zdradza, że szykuje się na kolejny wyjazd. Tym razem do Krakowa, także do szkoły mistrza tańca. Tym razem będzie szkoliła technikę tańca jazzowego oraz contemporary. (MK) fot. aut, arch. Karolina Wolak.Dziękujemy za przesłanie błędu

Marcowy miesięcznik Sądeczanin 2021