Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
05/11/2019 - 14:45

Justyna Kowalczyk, nasza gwiazda z Kasiny Wielkiej wreszcie znalazła miłość

Twarda i zawsze uśmiechnięta góralka z Kasiny Wielkiej, niepokonana w biegach narciarskich, taki wizerunek słynnej Justyny Kowalczyk złamały jej wyznania o depresji i o tym, jak wielką cenę płaci za swoją popularność. Niedawno sportsmenka ujawniła, że ma psychofana, który ją prześladuje i którego panicznie się boi. Czy teraz wreszcie odwróciła się zła karta? Justyna znalazła miłość swojego życia?

Do tej pory Justyna Kowalczyk nie miała szczęścia w miłości. Jakiś czas temu była związana z dziennikarzem sportowym. Spodziewała się dziecka. Ciąża zakończyła się poronieniem, potem para się rozstała. Gwiazda przypłaciła to depresją.  

Czytaj też Justyna Kowalczyk wyznała publicznie,że cierpi na depresję

Niedawno sportsmenka ujawniła jak wielką cenę płaci za swoją popularność. Okazało się, że ma psychofana, który ją prześladuje i którego panicznie się boi.

Czytaj też Ciemna strona sławy Justyny Kowalczyk. Czekał na nią z nożem w Kasinie Wielkiej

Czy teraz odwróciła się od niej zła karta? Czy Justyna Kowalczyk znalazła miłość swojego życia? Instagram słynnej narciarki zapełniły ostatnio zdjęcia, na których pojawia się w towarzystwie Kacpra Tekieli, instruktora wspinaczki sportowej, który zdobywa ośmiotysięczniki. Kowalczyk jest rozpromieniona, a jej komentarze zdają się mówić, że to nie tylko wspólne zamiłowanie do chodzenia po górach.

Jeszcze z wczoraj! Dziesięć godzin, w których było wszystko: szybko pod górę, mozolne wspinanie, bieg z przeszkodami za górskim akrobatą Kacprem Tekieli (tak, skacze po grani), w cholerę różnych (skrajnych) emocji, a na koniec morze satysfakcji – napisała na swoim Instagramie

Para po raz pierwszy pokazała się razem publicznie pod koniec października na uroczystej gali z okazji stulecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Fani sportsmenki zasypują ją gratulacjami i cieszą się, że w końcu zaczęło się jej układać w życiu prywatnym.

Szczęścia i miłości, co góry przenosi – brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem.

[email protected] fot. Facebook, print screen InstagramDziękujemy za przesłanie błędu