Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
10/03/2022 - 22:00

Joanna Kulig w Nowym Jorku zagra w komedii romantycznej. U boku Anne Hathaway

Joanna Kulig zagra w amerykańskiej komedii romantycznej „She Came to Me” u boku Anne Hathaway i Matthew Brodericka. Aktorka z Muszynki przebywa w Stanach Zjednoczonych, zdjęcia do filmu będą kręcone w Nowym Jorku.

Aktorka z Muszynki, Joanna Kulig przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie zagra w komedii romantycznej „She Came to Me”. Zdjęcia do filmu będą kręcone w Nowym Jorku. 

Scenariusz filmu „She Came to Me” opowiada o parze nastolatków, chcących dowieść rodzicom, że łączy ich coś więcej niż zauroczenie. O kompozytorze, cierpiącym na niemoc twórczą oraz kobiecie sukcesu, której brakuje miłości. Historia toczy się na przestrzeni kilku lat.

W obsadzie produkcji znaleźli Anne Hathaway, Matthew Broderick, Tahar Rahim oraz Marisa Tomei. Scenariusz i reżyseria Rebecca Miller. Film zostanie zaprezentowany na targach przy Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

"She Came to Me" to kolejna, ważna rola w karierze 39-letniej Joanny Kulig w zagranicznej produkcji. Po sukcesie "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego, aktorka wystąpiła w dwóch serialach: "The Eddy" oraz "Hanna". Na małym ekranie można ją oglądać w  dreszczowcu "Pajęczyna". (MK) fot. (MK)Dziękujemy za przesłanie błędu