Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
22/02/2023 - 09:05

Jezuicke Centrum Edukacji: studniówkowa zabawa i przedmaturalne emocje [ZDJĘCIA]

20 stycznia odbyła się studniówka w Jezuickim Centrum Edukacji. Udział w niej wzięło 76 uczniów, składających się na trzy klasy. Nie zabrakło rodziców i kadry pedagogicznej.
Zabawa i emocje na studniówce przy Jezuickim Centrum Edukacji

W Jezuickim Centrum Edukacji, 20 stycznia 2023 roku, czyli na 104 dni przed maturą, odbyła się studniówka Ogólnokształcącego Liceum Akademickiego Jezuitów. Uczestnikami zabawy było 76 uczniów z trzech klas. Pierwsza z nich to klasa A o profilu humanistycznym, której wychowawcą jest Anna Marszałek. Następnie, klasa B o profilu matematyczno-informatycznym, nad której wychowawstwo objęła Monika Twardowska-Święs oraz klasa C z profilem biologiczno-chemicznym. Wychowawcą tej klasy jest Tomasz Bulzak.

Zobacz też: Tak bawili się na swojej studniówce uczniowie Zespół Szkół Nr 2 im. Sybiraków

Nie zabrakło tradycyjnego, polskiego tańca

Studniówka rozpoczęła się polonezem, punktualnie o godzinie 20, po czym trwała do rana. Uczniowie razem z rodzicami zaprosili na studniówkowy bal także Dyrekcję Jezuickiego Centrum Edukacji oraz grono pedagogiczne.

Zabawa miała miejsce w Willi Poprad. (D. Wojda), fot. Jezuickie Centrum Edukacji w Nowym Sączu

Studniówka Jezuickiego Centrum Edukacji
20 stycznia odbyła się studniówka Jezuickiego Centrum Edukacji. Udział w niej wzięło 76 uczniów rzy klasy. Nie zabrakło rodziców i - rzecz jasna - nauczycieli.


Dziękujemy za przesłanie błędu