Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
28/01/2023 - 17:15

Jest niesamowicie zgrabna i olśniewa urodą. Jak Kasia z Krynicy swoje pięć minut przekuła w wielki sukces [ZDJĘCIA]

Ponad dziesięć lat temu została uznana za najpiękniejszą Polkę. Kiedy wkładała na głowę koronę najpiękniejszej miss, miała dwadzieścia cztery lata. Teraz jest po trzydziestce, ma dwoje dzieci i nadal olśniewa urodą i zgrabną figurą. Katarzyna Krzeszowska znowu szykuje się do wyborów miss. Tym razem jednak zasiada w fotelu jurorskim.

Wszystko zaczęło się dziesięć lat temu

Dziesięć lat temu wygrała rywalizację o tytuł Miss Polski Jurorzy nie mieli wątpliwości, że to ona powinna włożyć koronę najpiękniejszej. Rok później w konkursie Miss World na Bali, otrzymała wyróżnienie. Potem był jeszcze tytuł czwartej wicemiss w konkursie Miss Supernational, organizowanym w jej rodzinnej Krynicy.

Swoje pięć w  tej rywalizacji na urodę Katarzyna Krzeszowska, absolwentka krakowskiej Akademii imienia Andrzeja Frycza Modrzewskiego, przekuła w zawodowy sukces.

Z Krynicy do stolicy

Z uzdrowiska przeprowadziła się do Warszawy, gdzie związała się z modową branżą i budowała swoją karierę. Były sesje zdjęciowe w  kraju i za granicą, pojawiała się w mediach… potem przyszedł czas na macierzyństwo. W 2017 roku urodziła syna, rok później wyszła za mąż.

czytaj też Jak ona go poznała? Nasza Justyna Kowalczyk jest zakochana po uszy [ZDJĘCIA]

Założenie rodziny godziła z pracą. Nawet wtedy, kiedy była już w ciąży brała udział w sesjach zdjęciowych z brzuszkiem.

czytaj też Jedna jest prawniczką, druga światowej sławy modelką. Jak najpiękniejsze sądeckie siostry połączyły siły [ZDJĘCIA]  

Piękna mama na pełnych obrotach

Teraz ma już dwójkę dzieci. W marcu ubiegłego roku doczekała się córki. Jest mamą na pełnych obrotach. W stolicy prowadzi własny biznes. Założyła atelier, w którym zatrudnia zdolnych projektantów, sztuki, mody, desingu. Współpracuje ze znanymi markami. Sama z wykształcenia jest grafikiem i jak mówiła w rozmowie z „Sądeczaninem”, ta praca jest jej pasją.

czytaj też Piękna żona miliardera, właściciela krynickiego hotelu, ma życie jak w bajce? [ZDJĘCIA]  

Katarzyna Krzeszowska nadal zachwyca  olśniewającą urodą. Jej zdjęcia można podziwiać na Instagramie.

Znowu poszła na casting do konkursu na najpiękniejszą

Ostatnio obwieściła, że wzięła udział w pierwszym castingu do konkursu Miss Polski 2023. - Nie martwcie się, nie biorę udziału kolejny raz. Zostawiam szanse dla innych -  napisała z humorem w mediach społecznościowych.

Tym razem w konkursie piękności Katarzyna Krzeszowska wystartuje w roli jurorki. Teraz to ona będzie decydować o tym, komu dać przepustkę do kariery na wybiegu.

W ostatnią sobotę było prze super! Bardzo dużo zgłoszeń, ogromna ilość dziewczyn i szalenie trudne wybory – zdradzała kulisy castingu. - Każda z was jest wyjątkowa!!! Dziękujemy za wasze przybycie, za wasze liczne historie i piękne prezentacje. Zapewniam, że gdyby to zależało tylko ode mnie to rozdałabym kawałek korony każdej z was „za wybraną wyjątkowość” -  pisała na Facebooku.

czytaj też Miała ciarki, gdy go zobaczyła. Jak Arek z Nowego Sącza dostał rolę w hitowym, telewizyjnym serialu [ZDJĘCIA]

Ona sama wciąż zachwyca olśniewającą urodą. Swoje zdjęcia, te prywatne i te z profesjonalnych sesji we wspaniałych kreacjach i stylizacjach,  pokazuje na Instagramie.  ([email protected]) fot, M.K Instagram

Zobacz najlepsze foty Katarzyny Krzeszowskiej. Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu