Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
25/11/2023 - 10:05

Jasnowidz Krzysztof Jackowski już wie. To się wydarzy w Polsce na wiosnę

Przewidział wyniki wyborów parlamentarnych i to, że mimo wygranej Prawo i Sprawiedliwość rządzić nie będzie. Czy jasnowidz Krzysztof Jackowski już wie co się dalej wydarzy w polskiej polityce? Profeta twierdzi, że miał wizję związaną z Szymonem Hołownią.

Pierwszy głęboki kryzys

Jedni w jego przepowiednie wierzą, inni nie… on sam twierdzi, że potrafi zaglądać w przyszłość. Co zobaczył tym razem? Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski  już wie, jak będzie wyglądać powyborcza rzeczywistość.

- Nieważne kto ten rząd sklei. W kwietniu będzie pierwszy głęboki kryzys. I to wcale nie będzie przez prezydenta, tylko przez marszałka Hołownię. To jest nowy kwiatek (...) On jest świeży"- powiedział Krzysztof Jackowski w rozmowie z Super Expressem.

Czytaj też Znany piosenkarz stracił głowę dla piękności z Nowego Sącza [ZDJĘCIA] 

Konflikt będzie eskalował

Jak utrzymuje profeta, konflikt będzie stopniowo eskalował, a u Hołowni  pojawi się chrapka na to, żeby zająć miejsce  Donalda Tuska, któremu – jak  twierdzi jasnowidz z Człuchowa, powoli marzy się przejście na zasłużoną emeryturę.

Czytaj też Urodziwa Marcelina z niewielkiej wsi pod Limanową podbija cały świat. Nie uwierzycie od czego się zaczęło [ZDJĘCIA]

Komu dostanie się wisienka na torcie

- Jest przebojowy, jego popularność będzie rosła (...) On by bardzo chciał tę wisienkę na torcie. Hołownia mu to zabierze - dodał wieszcz.

Teraz ta popularność Hołowni wywoła zazdrość u innych. Wszyscy będą podkreślać swój indywidualizm. Ich porozumienie będzie kruche - podsumował jasnowidz.

Czytaj też Niezwyczajna Zuza z Nowego Sącza idzie po wielką sławę. Przed nią nikt tego nie zrobił [WIDEO] [ZDJĘCIA] 

Wierzyć, nie wierzyć…([email protected]) fot. screen You TubeDziękujemy za przesłanie błędu