Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 26 listopada. Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy
11/04/2020 - 12:15

Jak uszyć maseczkę ochronną? Szablony i wykroje masek dla niej i dla niego

Wszyscy szyją maseczki, jedni na tym zarabiają, inni ratują swe firmy, niektórzy oszczędzają, bo najtańsze maseczki w aptece kosztują niemal 5 zł. Jak uszyć maseczkę? Także Burda pokazuje swoje wykroje i zachęca: szyjcie maseczki dla siebie i swoich bliskich.

"Jak uszyć maseczkę"? "Jak zrobić maseczkę"? "Jak uszyć maseczkę szablon" "Jak uszyć maseczkę wykrój". To pytania bardzo często wpisywane w wyszukiwarkę Google. Znacznie rzadziej szukamy hasła "Gdzie kupić maseczkę"? O czym to świadczy?

Że jesteśmy zaradni i doskonale zdajemy sobie sprawę, że najważniejsze to nie zarażać innych, nawet nieświadomie. A temu zapobiegnie nawet samodzielnie zrobiona maseczka. Gdy popatrzymy na te, sprzedawane, od razu przychodzi do głowy, że maseczki możemy zrobić sami. Jeśli nie lepsze, to na pewno nie gorsze.

Nie macie instrukcji uszycia maseczki? Udostępnia je wiele firm i organizacji. Także Burda, znana z wydawania poradników i szablonów i wykrojów udostępniła wykroje maseczki damskiej i wykroje maszeczek męskich. Do pobrania w PDF.

Tutaj instrukcja uszycie maseczki z szablonem od Grupa Ratownictwa Specjalnego Ochotniczej Straży Pożarnej. Dziękujemy za przesłanie błędu