Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
01/10/2018 - 16:35

I znowu głośno o Joannie Kulig. Takiej sensacji nikt się nie spodziewał

Ostatnio ciągle o niej głośno. Media piszą o jej gwiazdorskich sukcesach, ale też o aferze z nagim biustem i sądowej wojnie z "Faktem" o seksizm. Teraz pojawiła się kolejna informacja, która wzbudziła prawdziwa sensację.

Pochodząca z Muszynki aktorka spodziewa się dziecka. O tym, że Joanna Kulig jest w ciąży szeptało się już w kuluarach tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, która przyniosła aktorce międzynarodową sławę, otrzymała kolejną po festiwalu w Cannes, prestiżową nagrodę. Kulig nie pojawiła się na gali wręczenia nagród.

Czytaj też Jak z Muszynki zaszła do Cannes. Zawrotna kariera filmowa Joanny Kulig

Na konferencji prasowej została przekazana informacja, że aktorka zrezygnowała z przyjazdu ze względu na "ważne przyczyny osobiste". Potem znowu jej nie było na Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku, gdzie miała być gościem specjalnym.

Zamiast tego wysłała nagranie, na którym wyjaśniła powód swojej nieobecności. Zdradziła, że jest w ciąży i nie może wyjechać ze względu na badania i wizyty lekarskie - donosi portal wp.pl.

Czytaj też Po aferze z nagim biustem, Joanna Kulig zrobiła dym o seksizm

Jak pisze portal kobieta.pl aktorka na razie nie zdradziła, kiedy dokładnie spodziewa się dziecka. Nic też nie wiadomo na temat płci. To będzie pierwsze dziecko trzydziestosześcioletniej aktorki i jej męża, Macieja Bochniaka.

[email protected] fot.archiwumDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)