Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
04/10/2018 - 16:20

Hejt wylał się w sieci na Katarzynę Zielińską. Wszystko z powodu... synka

Bywa, że sława ma gorzki smak. Doświadczyła tego niedawno Katarzyna Zielińska. Aktorka chętnie wrzuca na Instargram swoje zdjęcia, także te z życia prywatnego, pod którymi pojawiają się zwykle miłe komentarze. Tym razem stało się jednak inaczej i z sieci wylał się hejt.

Wśród aktorek zapanowała swoista moda na chwalenie się swoim macierzyństwem. Szczególnie chętnie celebrytki pokazują zdjęcia swoich dzieci na Instagramie. W ten sposób  wystawiają się na osąd tak zwanych instamatek, które nieustannie udzielają rad. Wiedzą, co dla dziecka jest najlepsze i jak należy je wychować.

Czytaj też I znowu głośno o Joannie Kulig. Takiej sensacji nikt się nie spodziewał  

Ofiarą instamatek padła ostanio Katarzyna Zielińska. Serialowa gwiazda opublikowała  fotkę, na której widać jej  synka, który w samochodzie siedzi w foteliku na przednim siedzeniu, przodem do kierunku jazdy.

Instamatki z miejsca przypuściły na aktorkę atak. Posypały się komentarze, że złamała prawo i naraziła malucha na niebezpieczeństwo.

- Pani Kasiu, osoba inteligentna, a taka nieodpowiedzialna - napisała jedna z internautek.

- Oglądają panią setki kobiet...a dziecko ma najgorsze z możliwych miejsc w samochodzie - komentuje inna.

- To bardzo nieodpowiedzialne. Gwiazdorzenie, zabawa, ale sory... tu chodzi o dzieci. I ich życie - gani Zielińska kolejna instamatka.

Dyskusja, jaka rozpętała się na profilu Zielińskiej była zażarta, niektóre kobiety stanęły w jej obronie.

Czytaj też Oszałamiająca kariera Filipa Pławiaka. Od mordercy i kochanka do lotnika

W obronę wziął także aktorkę portal gwiazdy.wp.pl, który informacje o hejcie, jaki wylał się na Zielińską opisał i sprawdził, że kodes drogowy dopuszcza przewożenie dzieci na przednim siedzeniu przodem do kierunku jazdy.

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot. archiwumDziękujemy za przesłanie błędu