Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
22/08/2022 - 06:30

Gwiazdora z Nowej Wsi przygniótł sukces? Michał Szczygieł wziął wolne od muzyki

Szedł jak burza przez muzyczny rynek, po tym, jak zajął trzecie miejsce w telewizyjnym show The Voice of Poland. Przeboje Michała Szczygła nie schodziły z list przebojów największych rozgłośni radiowych, a on nie schodził z koncertowej sceny. W tym roku poczuł się zmęczony i zrobił sobie sześć miesięcy wolnego od pracy. Czy nasz gwiazdor z Nowej Wsi poczuł się zmęczony własnym sukcesem?

czytaj też „Nie mogę wyjść z szoku”. Rockowa dziewczyna z Nowego Sącza na muzycznym topie 

Michał Szczygieł po udziale w show The Vice od Poland przebojem zdobył muzyczny rynek

Kiedy Michał Szczygieł trafił w tryby show businessu był tuż przed maturą. Teraz ma 23 lata i status artysty, o którym mówi się, że jest świadom swoich muzycznych poczynań i doskonale wie, jak powinna brzmieć współczesna muzyka rozrywkowa.

Szczygieł serwuje słuchaczom nowoczesny pop, będący mieszanką różnych stylów: od dynamicznych, tanecznych hitów o klubowym rodowodzie, po ballady oparte na gitarowych brzmieniach.

Jego wielki przebój „Nic tu po mnie” śpiewała cała Polska 

Popularność na muzycznym rynku  ugruntowały mu też kolejne utwory  "Daj mi znać”, „Jakby co” czy „Tak jak chcę.” Rekordy popularności bił singiel „Spontan”, który długo okupował listy przebojów radiowych rozgłośni.  Za jego sprzedaż wokalista otrzymał podwójną platynową płytę.

Czytaj też O co poszło? Justyna Kowalczyk i zachwyciła i przeraziła swoich fanów [ZDJĘCIA] 

Czy nasz pochodzący spod Łabowej gwiazdor poczuł się przytłoczony własnym sukcesem?  Jak zdradził w jednym z wywiadów,  w tym roku poczuł się zmęczony i na sześć miesięcy zrobił sobie przerwę od muzyki.  Zaraz potem nagrał kolejny premierowy singiel zatytułowany „Adrenalina” o którym mówi, że  to może będzie jego największy hit. Inspiracją do napisania  piosenki było chodzenie po górach. Klip do nowego utworu został zrealizowany na Ibizie.

W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Szczygieł tłumaczy, że najnowszy singel wyraża jego charakter, osobowość i sposób bycia. Jeśli bowiem temu, co robi, towarzyszy adrenalina, to czuje, że żyje na pełnych obrotach.

- Dzielę się swoją energią i chęcią poznawania nowego, ale takiego nowego, które zapadnie mi w pamięć, które spowoduje, że będę wiedział, inaczej, wymyślał, jak się nazywam. To jest cytat z piosenki, ale na pewno jara mnie dreszczyk emocji.

To są właśnie momenty, które stanowią o mnie. Adrenalina i momenty, które zapadną mi w pamięć na długo i które będą określać mnie jako osobę i pozwalać innym nawet ludziom, którzy słuchają mojej muzy, czy którzy mnie znają, jakoś określić mnie i to co robię – mówił artysta.  

Inne z ostatnich przedsięwzięć  Michała Szczygła to "Sky Session"

Teledysk został nagrany wyłącznie przy użyciu smartfona.  To muzyczne sesje live  z głową w chmurach, bo w tle widać fantastyczną panoramę Warszawy uchwyconą na sto dziewięćdziesiątym  metrze stołecznego drapacza chmur.

W "Sky Session" w nowych, koncertowych aranżacjach można usłyszeć trzy single z debiutanckiego albumu Michała Szczygła „Spontan”.  Zdjęcia do  teledysku zostały zrealizowane na czterdziestym szóstym  piętrze jednego z najwyższych wieżowców stolicy.

Czytaj też „Dziewczyna petarda”. Sądecka milionerka Instagrama rzuciła fanów na kolana

Szczygieł nie zasypia gruszek w popiele. Jak donosi  na Istagramie,  już pracuje nad kolejną płytą. ([email protected]) fot. screen YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu