Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
31/10/2014 - 08:15

Finalistki Miss Polski 2014 odwiedziły Mszanę Dolną

Finalistki do korony Miss Polski 2014 ponownie zagościły w Małopolsce. Zgrupowanie trwało od 25 do 28 października. Podczas pobytu w Folwarku Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej kandydatki uczestniczyły w zajęciach w ramach Akademii Dyplomacji i Wizerunku prowadzonej przez Humaneo.
Drugie zgrupowanie miało edukacyjny charakter. Finalistki wzięły udział w szkoleniach z emisji głosu, komunikacji niewerbalnej, media relations, marketingu i reklamy, social media. Zajęcia zostały przeprowadzone przez trenerów Akademii Dyplomacji i Wizerunku oraz kadrę z Zespołu Szkół Techniczno- Informatycznych w Mszanie Dolnej. Kandydatki zostały wyróżnione dedykowanym im szkoleniem „Social Media na miarę Miss Polski” przeprowadzonym we współpracy z AQQ Agencja Kreatywna. Zajęcia zakończyły się egzaminem w standardzie ECCC.

Specjalne atrakcje przygotował także właściciel Folwarku Stara Winiarnia. Finalistki uczestniczyły m.in. w szkoleniu z kultury picia wina, dekoracji talerza. Czas umilił im koncert zespołu Alergen.

Zgrupowanie zakończyło się w Krakowie. Zwieńczyło je spotkanie z przedsiębiorczymi kobietami, które opowiedziały kandydatkom m.in. o tym jak osiągnąć sukces w biznesie oraz jak kreować swój wizerunek. Warsztat „Miss Biznesu- piękna i przedsiębiorcza” odbył się w Pauzie In Garden. Wśród prelegentów wystąpili: Maria Maria Vislavnykh z Capus Poland, Maja Dylczyk- właścicielka agencji Dylczyk Art, Jonna Mente- właścicielka Book me cookie oraz Gosha Kusper – prywatny stylista. Gościem specjalnym wydarzenia
Finał „25- lecie Miss Polski” odbędzie się 7 grudnia w Krynicy Zdroju. Zapraszamy do zakupu biletów za pośrednictwem KupBilet.pl.

Źródło: Joanna Nieć
Fot. Milton Mieloch
(oprac. JB)


Dziękujemy za przesłanie błędu