Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
22/06/2023 - 18:10

Festyn w Zawadzie dla małej Wiktorii. Były konkursy, zabawy i zbiórka pieniędzy [ZDJĘCIA]

Charytatywny wydźwięk miał festyn, która zorganizowany został przez zarząd osiedla Zawada. Wszystko odbywało się przy Szkole Podstawowej nr 16. Głównym celem była zbiórka pieniędzy na leczenie małej Wiktorii.

Festyn w Zawadzie

Nie brakowało atrakcji na osiedlu Zawada podczas niedawnego pikniku rodzinnego. Oprócz dobrej zabawy, celem była również pomoc dla małej Wiktorii Wróbel, która choruje na SMA. Mieszkańcy nie zawiedli i wsparli zbiórkę pieniędzy. 

Atrakcji była cała masa. Zabawę rozkręcił koncert zespołu “A Thousand Hills”. Dzieci mogły korzystać z dmuchanych zjeżdżalni, robić sobie brokatowe tatuaże czy wymalować twarz. Nie brakowało również różnego rodzaju konkursów sportowych. 

Nudzić nie mogli się również starsi. - Konkurs wbijania gwoździ w pień twardego drewna okazał się strzałem w dziesiątkę i cieszył dużym zainteresowaniem zarówno panów, jak i pań. Zwycięzcom z całego serca gratulujemy - mówi Adrian Haslik z zarządu osiedla Zawada.

Mieszkańcy Nowego Sącza wsparli zbiórkę pieniędzy

Ponadto, osoby które pojawiły się na pikniku mogły spróbować kiełabasek z grilla, lodów i burgerów z food trucka czy tradycyjnego chleba upieczonego według domowego przepisu. 

Oczywiście, najważniejszym celem była zbiórka pieniędzy. Ona także okazała się sukcesem. Podczas festynu udało się zgromadzić 4 599 zł. - Jesteśmy bardzo dumni i dziękujemy wszystkim, którzy okazali wsparcie - dodaje Adrian Haslik.

Na festynie pojawił się również prezydent Ludomir Handzel, przewodniczący Rady Miasta - Krzystof Głuc oraz radni Dawid Dumana i Maciej Rogóż. ([email protected], fot.: Osiedle Zawada)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu