Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
10/01/2020 - 11:05

Fant od aktorki Agnieszki Dygant trafił na licytację WOŚP w Starym Sączu!

W Starym Sączu WOŚP zagra w tym roku już po raz ósmy a gwiazdą koncertu w „Sokole” będzie w tym roku sama Angela Gaber. Ale na tym nie koniec atrakcji, bo do wylicytowania są patery podpisane przez aktorki Agnieszkę Dygant - gwiazdę filmów Patryka Vegi i Darię Widawską.

Orkiestrowe granie WOŚP w Starym Sączu rozpocznie się o godzinie 16. w Kinie „Sokół”

Angela Gaber ma na swoim koncie ma debiutancki album „Opowieści z Ziemi” zarejestrowany w kamiennym kościele w Mrzygłodzie, który został zauważony i doceniony wśród jury konkursów takich jak: Festiwal Folkowy Polskiego Radia – Nowa Tradycja, Mikołajki Folkowe czy Festiwal Wschody; oraz autorską płytę “Dobre Duchy” nagraną w modrzewiowej chacie Zagrody Magija w Bieszczadach. Album ten znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych folkowych płyt roku 2015 wg. Wirtualnych Gęśli.

Obok Gaber wystąpią też: Teatrzyk Integracyjny Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Gniazdo”, Zespół z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu oraz nauczyciele ze  Szkoły Muzyczne I stopnia.

Zobacz też: WOŚP Region: w kilku gminach pobito rekordy!

Tradycyjnie ważnym elementem finału będzie licytacja fantów. W tym roku spis fantów jest wyjątkowy: 3 patery z autografami znanych i lubianych gwiazd: Agnieszki Dygant, Darii Widawskiej i Filipa Lato, trzy 120-kilometrowe, majowe wycieczki motocyklowe dla dwóch osób zorganizowane przez klub motocyklowy, 10 fantastycznych – cieszących się co roku ogromną popularnością - puf i kultowe już breloczki, które co roku funduje Biurowiec ze Starego Sącza, a który mają już nielichą wartość kolekcjonerską. Wygrać w licytacji można też zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, profesjonalny masaż. Najważniejszym fantem jak zawsze będzie wielki tort od Jeziorka.

W tym roku w 28 finale WOŚP w Starym Sączu działa w sztabie aż 35 wolontariuszy.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: archiwum sztabuDziękujemy za przesłanie błędu