Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
08/03/2019 - 15:15

Dziewczyn w sądeckim „Elektryku” jak na lekarstwo. Ale miały super Dzień Kobiet

Uczennice sądeckiego „Elektryka”, których w męskiej szkole jest garstka postanowiły urządzić sobie Dzień Kobiet na sportowo.


Jedni idą do kawiarni inni do kina, a my zabieramy nasze dziewczyny 'w teren. Tak właśnie, na sportowo spędzamy dzień kobiet – mówią Laura Wontorczyk i Ewa Bereś, nauczycielki wychowania fizycznego z  sądeckiego „Elektryka”.

Czytaj też Nauczyciel mafioso i wychowawczyni z karabinem. Odjechana studniówka „Elektryka”

Sportowy dniem były II Mistrzostwa Szkoły w Nordic Walking w Beskidzie Sądeckim. W zawodach uczestniczyły prawie wszystkie dziewczyny naszej szkoły - mówią nauczycielki.

Pierwsze miejsce na podium zajęła Anastasiia Matla z klasy II i, drugie Magdalena Sekuła z II j, trzecie Paulina Toczek z II a. Czwarte miejsce przypadło Julii Chronowskiej z II i, piąte Ewie Śmigowskiej z II j, szóste Dorocie Lisowskiej z III m.

Czytaj też No nie! To naprawdę ty? Nocne szaleństwa absolwentów "Długosza" do białego rana

Dyplomy i nagrody wręczyła dyrektor Krystyna Rembiasz. Rada Rodziców ufundowała dla zawodniczek czekolady.

- Zachęcamy, do marszu z kijkami-to prosty sposób na zwiększenie poziomu naszej aktywności – mówią nauczycielki wychowania fizycznego. - Regularna aktywność fizyczna sprawia, że zmienia się cale nasze ciało, wytwarzają się endorfiny i jesteśmy szczęśliwe. Radość, poznanie, rywalizacja i uśmiechy. Tak była atmosfera zawodów. Wszystkim kobietkom w naszej szkole gratulujemy sportowej rywalizacji.

Jm fot. ZSEM

Uczennice sądeckiego „Elektryka”, których w męskiej szkole jest garstka postanowiły urządzić sobie Dzień Kobiet na sportowo.
Galeria


Dziękujemy za przesłanie błędu