Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
10/01/2023 - 16:55

Doda przyjechała do nas na narty ze swoim chłopakiem spod Sącza. Darek jest w niej zakochany po uszy? [ZDJĘCIA]

Jak dotąd nie miała szczęścia w miłości. Jej pierwszy mąż ją zdradzał, drugi psychicznie się nad nią znęcał. Czy słynna Doda wreszcie znalazła szczęście u boku chłopaka spod Nowego Sącza? Odkąd jej serce skradł Dariusz Płachut, piosenkarka dzieli się z fanami swoim szczęściem na Instagramie. y będzie z tego ślub? Ostatnio jej nowy chłopak przywiózł ją na długi weekend w góry. Razem szaleli na nartach.

Dorota Rabczewska jest zakochana. Jej serce skradł Dariusz Pachut, sportowiec, ratownik medyczny, który jest  góralem spod Łącka, bo  pochodzi z Zabrzeży.

O Pachucie zrobiło się głośno, kiedy spotykał się z gwiazdą telewizji TVN Dorota Gardias. Wcześniej media pisały o jego udziale w akcji ratowniczej w Albanii, gdzie w górach zaginęli polscy turyści. Na łamy mediów trafił też po tym, kiedy pomógł wejść na Rysy niepełnosprawnemu chłopcu i w ten sposób jego marzenie.

Sportowiec i Doda spotykali się od kilku miesięcy, ale dopiero niedawno Rabczewska obwieściła w mediach społecznościowych, że jest znowu z wzajemnością zakochana.

czytaj też Superman z Nowego Sącza u boku słynnej supermodelki Anji Rubik! [ZDJĘCIA] [WIDEO]  

W długi weekend nasz góral spod Łącka zabrał Dodę w Tatry. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie jak z ukochanym szusowała na nartach w Białce Tatrzańskiej.  

Czy Dariusz Pachut wpadł po uszy. Jego nowa dziewczyna uchodzi za skandalistkę, ale sportowiec staje za nią murem.

Niedawno w mediach społecznościowych chwalili się swoją podróżą do Wietnamu.

 Doda poskarżyła się, że została wyproszona z jednej z restauracji. Dlaczego? Bo jej strój składał się tylko ze stanika, stringów i krótkiej spódniczki.  Pod zdjęciem Rabczewskiej  swojemu oburzeniu zachowaniem piosenkarki  dała wyraz jedna z internautek, która we wpisie zwróciła się wprost do Dariusza Pachuta.

Chłopie, z kim ty się związałeś? Czy musimy codziennie czytać o tym, jaki wstyd robi Dorotka? (...) I to jest przykład braku klasy, elegancji, kultury. Hotel to nie prywatna rezydencja, to nie prywatny jacht, nie plaża. (...) Jeżdżę od wielu lat do bardzo dobrych hoteli, gdzie są klienci z całego świata, bardzo rzadko zdarzyło mi się być świadkiem, żeby ktoś przyszedł na śniadanie w majtkach z frędzlami i biustonoszu. Kobieta elegancka wie, jak się ubrać, nie musi eksponować golizny, żeby przyciągnąć uwagę. To nie scena w remizie -

Cały komentarz nie sposób przytoczyć, bo leje się z niego hejt. Co na to nowy chłopak Dody?

Oczywiście, że nie musi pani codziennie czytać, ale widocznie nie może się pani oprzeć. Proponuje więcej luzu i choć trochę poczucia humoru, inaczej wrzody gwarantowane. Wierność fanki zawsze w cenie - skwitował Pachut.

Doda w końcu znalazła swojego rycerza, który staje w jej obronie, komentują sprawę tabloidy. Czy staną razem na ślubnym kobiercu?

czytaj też Najpierw Magister Mors zszokował całą Polskę, teraz w Nowym Sączu zszokowali Magistra Morsa  

Dorota Rabczewska  jest po dwóch rozwodach. Jej pierwszym mężem był piłkarz Radosław Majdan. Powodem rozstania miała być zdrada. Drugim mężem piosenkarki był Emil Stępień,  który - jak twierdzi Rabczewska - znęcał się nad nią psychicznie. Czy Doda zdecyduje się trzeci raz wyjść za mąż za chłopka z gór? ([email protected])

Zobacz  najlepsze foty Dody. Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu