Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
14/10/2020 - 09:45

Dla mężczyzn samochód to coś więcej niż środek transportu

Dlaczego mężczyźni kochają szybkie samochody? Na ogół podobają nam się różne auta – rozwijające imponującą prędkość, wytrzymałe, uwodzicielsko piękne i luksusowe. Najbardziej jednak pociągające są samochody, które łączą w sobie wszystkie powyższe cechy. Tej jesieni mamy dla Panów coś specjalnego – dodatek motoryzacyjny w październikowym wydaniu miesięcznika "Sądeczanin"!

Dla mężczyzn samochód to coś więcej niż środek transportu. Podczas zagranicznych podróży trzeba jednak wiedzieć, jak poruszać się po jezdni. Na ogół Polacy są przyzwyczajeni do ruchu prawostronnego. Zasada ta nie obowiązuje we wszystkich państwach świata – i nie mamy na myśli tylko Wielkiej Brytanii.

Skąd w ogóle wziął się pomysł na poruszanie się lewą albo prawą stroną jezdni? Kiedy na Sądecczyźnie pojawią się piętrowe parkingi? Gdzie tworzą się największe korki? Co powinniśmy sprawdzić w naszym pojeździe zanim nadejdzie sezon zimowy? Wszystko to znajdziecie w dodatku specjalnym poświęconym motoryzacji, który możecie kupić z październikowym "Sądeczaninem".

Czytaj też: A4, czyli cztery najbardziej irytujące zachowania kierowców na autostradzie

Korzystając ze strony internetowej e-wydanie.sadeczanin.info kupisz go najszybciej. A jeśli tak jak my cenisz sobie zapach świeżej gazety prosto z drukarni, w drodze do pracy albo czekając na autobus zaglądnij do kiosku i zacznij nowy tydzień z "Sądeczaninem".

Zachęcamy do lektury! (k.kos@sadeczanin.info, fot. KK)Dziękujemy za przesłanie błędu