Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
06/09/2021 - 04:30

Desant naszych na telewizję. Jak Krystian Gizicki z Sącza pojechał po sławę

Michał Szczygieł, Iza Szafrańska, Natalia Szczypuła… to oni dotarli do finału The Voice of Poland. Teraz koncertują i nagrywają płyty. Sądecki desant na telewizyjne show rośnie w siłę. Czy gwiazdą zostanie też Krystian Gizicki z Nowego Sącza, który spróbował swoich sił w nowym programie „Szansa na Sukces” Eurowizja Junior.

Czytaj też Nasz sądecki gwiazdor Michał Szczygieł totalnie zaskoczył swoich fanów  

Uzdolnieni mieszkańcy naszego regionu nie ustają w marszu po sławę do programów telewizyjnych, w których można pokazać swój talent. W kolejce do kariery ustawił się też trzynastoletni Krystian Gizicki z Nowego Sącza, który wystąpił w nowym telewizyjnym show „Szansa na Sukces” Eurowizja Junior.

Było o co powalczyć, bo nagrodą dla zwycięzców poszczególnych odcinków jest występ w wielkim finale. Ten kto wygra, będzie reprezentował Polskę podczas koncertu Eurowizja Junior 2021 w Paryżu.

Ależ to były emocje! Umiejętności młodych wokalistów oceniali zawodowcy: Cleo, Marianna Józefina Piątkowska oraz Misha Kostrzewski.

Krystian Gizicki zaśpiewał wielki przebój lat siedemdziesiątych brytyjskiej grupy Brotherhood Of Man,  "Save your kisses for me".   Dał z siebie wszystko, ale konkurencja była ogromna. Ostatecznie pokonała go Marysia Stachera. To na nią postawili jurorzy.

To cię też zainteresuje Nasz sądecki gwiazdor Michał Szczygieł totalnie zaskoczył swoich fanów  

O swoją szansę na sukces Krystian walczy konsekwentnie od kilku lat. Już jako dziesięciolatek wystąpił w Sądeckich Młodych Talentach. Tej rywalizacji stawiających pierwsze sceniczne kroki artystów od lat patronuje i kibicuje Sądeczanin.Info. To u nas nagrywali swoje pierwsze teledyski i udzielali swoich pierwszych wywiadów. To wtedy w rozmowie z naszą reporterką Krystian mówił o swojej pasji.

- Rodzice się śmieją, że zacząłem śpiewać jak tylko zacząłem mówić. Lubię słuchać wszystkiego, co mi wpadnie w ucho, ale najczęściej słucham piosenek zespołu Enej i Grzegorza Hyżego. Na scenie występuję zazwyczaj z moim zespołem, czyli z Promyczkami, z którym jeździmy w trasy koncertowe po całej Polsce. Występuję też solo na różnych przeglądach i festiwalach – opowiadał.  

Krystianowi gratulujemy występu. Co dalej? Jest tak wiele muzycznych programów, że na pewno będzie miał jeszcze niejedną szanse na sukces. ([email protected]) screen TVP
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu