Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
11/01/2021 - 13:15

Czyją śmierć i wielki pogrzeb zobaczył jasnowidz? Złowieszcze wizje na 2021 rok

Jaki będzie ten rok? Na to pytanie próbują odpowiedzieć między innymi analitycy rynku i ekonomiści, którzy piszą swoje prognozy, także epidemiolodzy, którzy starają się przewidzieć koniec pandemii. Swoje scenariusze budują też ci, którzy potrafią – tak przynajmniej utrzymują - zaglądać w przyszłość. Co zobaczył najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski, a co wróżka Aida Kosojan?

Jaki będzie nowy rok, w który wkroczyliśmy jedenaście dni temu? Swoje wizje kreśli  najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski.

- Z początkiem roku, między styczniem a marcem, zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd będzie w stosunku do nas produkował – mówił jasnowidz w rozmowie z se.pl - Będziemy się zastanawiali, czy te przepisy nie przekraczają już rzeczywistej naszej wolności obywatelskiej. Będą próby, żebyśmy się zaszczepili obowiązkowo z powodu sytuacji, która będzie się wymykała spod kontroli.

Co jeszcze zobaczył Jackowski? Miał katastroficzne wizje. - W 2021 roku będzie śmierć kogoś ważnego, będzie duży pogrzeb. Ja mówię o władzach - stwierdził jasnowidz. - Czekają nas dwie głębokie fale koronawirusa. Uderzą jeszcze na świecie problemy militarne. Obawiam się o Bliski Wschód. My wszyscy w Polsce, odczujemy pierwsze tąpniecie kryzysu, który produkował się już od 2020 roku – wieszczy Jackowski.  

Czytaj też Jak to jest z tą naszą lokalną miłością. Policzyli śluby, rozwody i noworodki 

Swój scenariusz kreśli też mieszkająca w Polsce Ormianka, Aida Kosojan-Przybysz, która uchodzi za wróżkę. O jej przepowiedniach pisze portal plejada.pl

- Aida opowiedziała, że społeczeństwo dotknięte epidemią koronawirusa już się zaczęło zmieniać i będzie mieć to kontynuację również w przyszłości. Wróżka zaznaczyła, że dużą w tym zasługę mają "podróże w głąb siebie", których nie powinniśmy się obawiać – czytamy w serwisie.

Czytaj też Było już disco polo, pop i hip-hop. Kolejne muzyczne wcielenie Kordiana [WIDEO]  

- My już się zmieniliśmy, człowiek najbardziej przestraszył się tego, że tak naprawdę został sam na sam z własnymi myślami. Był taki moment, że mocno spojrzeliśmy w głąb siebie. Wcześniej te emocje były drugorzędne, ważniejsze dla obserwowanych przeze mnie ludzi było zdobywanie: dobra szkoła dla dziecka, fajny samochód i dobre wakacje – cytuje wizje wróżki plejada.pl. - Teraz "dawanie" zaczęło wyglądać jednak inaczej, potrzeba sprawiła, że to wszystko zamieniło się na uczucia, słowa, myśli, pomaganie... nawet podanie siatki z zakupami sąsiadce.

Kosojan powiedziała też, że czeka nas "rok miecza". – Rok 2021 ma ogromną siłę, siłę miecza, to będzie rok miecza i teraźniejszości. Miecz kojarzy nam się z walką i rzeczywiście to jest rok, w którym niektórzy ludzie po załamaniach emocjonalnych i fizycznych będą stawiali swoje pierwsze kroki, podnosili się po ciężkich przeżyciach – mówiła wróżka. Dzisiaj przede wszystkim musimy zawalczyć o swoje zdrowie i spokój zewnętrzny –  radziła wróżka. (jagienka.michalik@sadeczanin.info) fot. screen YouTubeDziękujemy za przesłanie błędu