Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
04/08/2023 - 15:55

Czy to smutny koniec wielkiej miłości Dody i Dariusza Pachuta? Celebrytka w rozpaczy [ZDJĘCIA]

Doda w ostatnim czasie pojawiała się na Sądecczyźnie dość często. Wszystko oczywiście za sprawą Dariusza Pachuta, z którym tworzyła, jak się wydawało, szczęśliwą parę. Czy to już jednak koniec ich związku? Bardzo wiele na to wskazuje.

Doda i Dariusz Pachut

Dorota „Doda” Rabczewska ma w naszym kraju masę fanów. Gwiazdy nie trzeba przedstawiać praktycznie nikomu. Od lat pojawia się na pierwszych stronach gazet. Jedni uważają ją za skandalistkę, inni za niezwykle uznaną piosenkarkę, która wnosi do polskiej muzyki coś niepowtarzalnego. Ma zarówno swoich wielbicieli, jak i krytyków.

Doda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dodaje wiele zdjęć i filmów, na których widzimy ją zarówno podczas chwil wypoczynku, jak i występów scenicznych. 

Przypomnijmy, że furorę robił w ostatnich miesiącach jej związek z Dariuszem Pachutem. Para wyglądała na niezwykle szczęśliwą. Jako, że Pachut pochodzi z Zabrzeży (gmina Łącko), dużo czasu spędzali również na Sądeccyźnie. Cudownymi chwilami dzielili się w mediach społecznościowych.

Doda i Dariusz Pachut nie są już parą?

W ostatnim czasie wszystko się jednak zmieniło. Z Instagrama usunęli wspólne fotki, przestali się również obserwować. Czy to oznacza, że nie są już parą? Takich głosów pojawia się coraz więcej. Oficjalne potwierdzenie jednak nie padło.

O tym, że Doda przechodzi w życiu prywatnym trudne chwile mogliśmy się też przekonać podczas wywiadu dla “Pomponika”, który odbył się przy okazji konferencji ramówkowej Polsatu. Pytana o plany na przyszłość odpowiedziała, że nie przewiduje trasy koncertowej. Jak dodała chciałaby być szczęśliwa, zakochana, po czym zasłoniła oczy i wywiad się zakończył.

Z kolei portal “Świat Gwiazd” przekazuje, że para rozstała po koncercie, który odbywał się we Władysławowie w połowie lipca. W hotelu miało dojść do ostrej wymiany zdań.

Dariusz Pachut do sprawy póki co się nie odniósł. Być może więcej szczegółów poznamy w najbliższym czasie. ([email protected], fot.: Serecki, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons , źródło: Pomponik, Świat Gwiazd)

Aby zobaczyć zdjęcia Dody przejdź na kolejną stronę

StronyDziękujemy za przesłanie błędu