Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
26/05/2023 - 18:00

Cztery aktorskie gwiazdy maję ten sam problem. Szczere wyznania Katarzyny Zielińskiej, Joanny Kulig i sióstr Chapko

Z jednej strony mają poczucie winy, że nie poświęcają się dzieciom w stu procentach, z drugiej chcą rozwijać zawodowe skrzydła. Z takim wewnętrznym rozdarciem, tak jak wszystkie pracujące matki, mierzą się pochodzące z Sądecczyzny znane aktorki Katarzyna Zielińska, Joanna Kulig, czy najpiękniejsze polskie bliźniaczki, siostry Chapko. Jak godzą godzą macierzyństwo i karierę zawodową. Nowy Sącz. Nasze aktorsie gwiazdy maję ten sam problem. Szczere wyznania Katarzyna Zielińskiej, Joanna Kulig i sióstr Chapko

Joanna Kulig chciałaby być w dwóch miejscach jednocześnie

Główna rola w obsypanej nagrodami polskiej produkcji „Zimna wojna” zrobiła z niej prawdziwą gwiazdę i otworzyła drogę do Hollywood.  Pochodząca z Muszynki Joanna Kulig może przebierać w najlepszych ofertach, ale odkąd została matką, musi dzielić czas między macierzyństwem i pracą. Jak szczerze wyznała w rozmowie z TVN to nie jest dla niej takie proste.  

- Macierzyństwo to szok w sensie pozytywnym, ale momentami skomplikowany, bo teraz jesteśmy w trójkę. Trzeba dokonywać wyborów i ustalać priorytety. Dla mnie to macierzyństwo, ale nie da się też nie wykonywać swojej pracy. Aktorstwo to nie jest regularna praca, w której idę na urlop na określony czas, tylko to wszystko się miesza. Moje codzienne życie jest wymiksowane z propozycjami, czytaniem scenariuszy i z podróżami – mówiła aktorka.

Czytaj też Czwarte urodziny sześcioraczków z Tylmanowej. Wiemy jak to było z tym ustrzeleniem szóstki przez ich rodziców [ZDJĘCIA] 

Jakiś czas temu na łamach na łamach „Twojego Stylu” opowiadała o pracy na planie filmowym nowego serialu  „Pajęczyna” i ubolewała nad tym, że nawet na dwa miesiące musi zostawić synka pod opieką męża, dziadków i opiekunki. - Gdy robię film, znikam jak marynarz. Pracuję po szesnaście godzin. Przez miesiąc, dwa żyję z grupą ludzi, którzy dzielą ze mną dni na planie, stół, prywatne sprawy.  

Łączeni ról matki i aktorki wymusiło na Kulig funkcjonowanie według rozpisanego scenariusza, co - jak podkreśla -  pozwala zachować kontrolę nad własnym życie. - Muszę mieć precyzyjny harmonogram. Mam cztery kalendarze – elektroniczny, papierowy, domowy i zawodowy – mówi w rozmowie z magazynem.

Szukanie dobrych proporcji między pracą a macierzyństwem bywa dla Joanny Kulig bardzo trudne. W programie internetowym Magdy Mołek zwierzała się, jak wyglądała jej praca na planie serialu Netflikxa "The Eddy", tuż po urodzeniu dziecka.

Czytaj też Milionerka Instagrama z Nowego Sącza ma miliony na bankowym koncie? W co inwestuje Ola Nowak

- Kiedy jest ta praca, a kiedy opieka nad dzieckiem? Jak to ma funkcjonować? Tu się skupiam, coś tam niby robię, ale denerwuję się, gdzie ten syn. A jak jestem dłużej z synem, to myślę „Jezu, nie zdążę tego i tego zrobić” i właściwie chciałoby się być w dwóch miejscach jednocześnie – opowiadała pochodząca z Muszynki gwiazda.

czytaj dalej na następnej stronieDziękujemy za przesłanie błędu