Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
23/11/2020 - 06:00

„To był istny obłęd!” Nasza Natalia Szczypuła wygra The Voice of Poland?

- Natalia to jest zjawisko, cyborg… To był istny obłęd! – zachwycali się kolejnym występem Natalii Szczypuły jurorzy The Voice of Poland. Sądeczanka idzie przez program jak burza. Jest już w półfinale, w gronie ośmiu najlepszych wokalistów. Czy to ona wygra ten program? Ma na to ogromne szanse, bo nie jest amatorką.

I znowu poszła przez kolejny odcinek The Voice of Poland jak burza. Natalia Szczypuła z Nowego Sącza jest już w półfinale telewizyjnego muzycznego show. Czy wygra? Na jurorach robi coraz większe wrażenie.

Tym razem zmierzyła się z repertuarem grupy Destiny’s Child. Zaśpiewała utwór ,,Survivor.”

Edyta Górniak po prostu piała z zachwytu zachwytu. - To był istny obłęd! W tym utworze fraza jest taka gęsta, a ty znalazłaś sposób, aby na przestrzeni całego utworu nie stracić kolorytu, nasycenia, intonacji i na sam koniec jeszcze tak wskoczyłaś. Salto, salto i potrójne salto – ekscytowała się artystka.

Czytaj tez Genialna masakra”. Jak nasza Natalia walczyła o finał w The Voice of Poland

Podziwu nie kryła też Urszula Dudziak. – Natalia to zjawisko, cyborg… Nie wiem skąd ona tutaj zleciała. Powaliła mnie wszystkim, co reprezentuje wokalnie i emocjonalnie – mówiła znana jazzowa wokalistka.

Czytaj tez Siostry Chapko z Nowego Sącza. Najpiękniejsze polskie bliźniaczki [ZDJĘCIA]  

Szczególnie dumni z naszej Natalii byli jej trenerzy, Baron i Tomson. –Tym występem pokazałaś na jak wiele cię stać. Stałaś z mikrofonem na scenie i walczyłaś o swoje miejsce w następnych odcinkach. To, co zrobiłaś jest absolutnie wybitne – powiedzieli liderzy grupy Afromental.

Szczypuła jest już w półfinale The Voice od Poland,  w gronie ośmiu najlepszych wokalistów. Czy to ona wygra ten program? Ma na to ogromne szanse, bo nie jest amatorką.  Ukończyła nie tylko szkołę muzyczną w klasie fletu poprzecznego. Jest też absolwentką Wrocławskiej Szkoły Jazzu i London Center of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii, dokąd wyjechała, aby się dokształcić w innym repertuarze i poznać inny rynek muzyczny.

Czytaj tez Hollywood, macierzyństwo i miliony na koncie Joanny Kulig z Muszynki [ZDJĘCIA]  

Na stałe współpracuje z kilkoma klubami we Wrocławiu i kompozytorami. Pracuje nad nagraniem autorskiej płyty ze swoim zespołem o nazwie „Szczypuła”. Wgrana w The Voice of Poland otworzyłaby jej drogę do kariery.([email protected] fot, screen TVP )Dziękujemy za przesłanie błędu