Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
11/07/2013 - 08:00

Beskid Wyspowy, Pieniny i Gorce na Szlaku „Małopolska dla Dzieci”

Szlak „Małopolska dla Dzieci”, to nowa propozycja pilotowana przez Gorczańską Organizację Turystyczną z Kamienicy, która w 2013 roku przygotowała dla wszystkich osób wypoczywających w Małopolsce konkurs "MAŁOPOLSKI ŁOWCA ATRAKCJI". W tym roku pilotażowo projekt będzie obejmował promocję wybranych atrakcji turystycznych na terenie Beskidu Wyspowego, Pienin oraz Gorców.
W ramach konkursu "MAŁOPOLSKI ŁOWCA ATRAKCJI" wybrano 15 propozycji z terenu Beskidu Wyspowego, Gorców i Pienin. Wybrane atrakcje to miejsca i obiekty znane turystom jak zamek w Niedzicy, spływ flisacki Dunajcem czy uzdrowisko Rabka Zdrój, ale także te mniej znane jak: Wioska Indiańska w Szczyrzycu, Obserwatorium Astronomiczne w Lubomirze, Gajówka Mikołaja w Łopusznej czy Pijalnia wód mineralnych w Szczawie.
Na szlaku znalazły się również obiekty, które przygotowały szczególne oferty pobytowe dla najmłodszych: Gospodarstwo w Słonecznej Dolinie w Kamienicy, gdzie czekają warsztaty pszczelarskie, Gospodarstwo Koziarnia w Pogorzanach, gdzie dzieci mogą wziąć udział w warsztatach pieczenia chleba oraz Zespół Pałacowo – Dworski w Kamienicy, gdzie najmłodsi mogą się wybrać na wyprawy konne.
Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba wejść na stronę www.visitkamienica.pl w zakładkę KONKURSY i znaleźć listę obiektów biorących udział w akcji. Następnie odwiedzić wybrane punkty i zdobyć mapę Małopolskiego Łowcy Atrakcji. Mapy będą do pobrania w obiektach biorących udział w akcji, punktach Informacji Turystycznej w Małopolsce oraz w siedzibie Gorczańskiej Organizacji Turystycznej w Kamienicy.
Na mapie znajdują się puste miejsca, należy je wypełnić naklejkami, które będą dostępne w każdym wybranym obiekcie. Każdy obiekt posiada swoją oryginalną naklejkę.
Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r. (do tego czasu należy wysłać mapę na wskazany adres, liczy się data stempla pocztowego).
Osoby, które odwiedzą wszystkie punkty, zbiorą wszystkie naklejki, które wkleją w mapę i prześlą na wskazany adres zdobędą tytuł Małopolskiego Łowcy Atrakcji i odbiorą nagrody gwarantowane.
Aby ubiegać się o nagrodę główną wystarczy odwiedzić i skorzystać z atrakcji co najmniej 8 obiektów biorących udział w konkursie.

Mapę należy przesłać na adres:
Gorczańska Organizacja Turystyczna,
Kamienica 467,
34-608 Kamienica

Na zwycięzców czekają pobyty weekendowe w wybranych obiektach biorących udział w akcji i wiele innych atrakcyjnych nagród.
Atrakcyjne nagrody czekają również na osobę, która wyśle najciekawsze zdjęcie z atrakcji, którą odwiedziła. Zdjęcia należy wysłać na adres [email protected] w tytule wiadomości należy wpisać Małopolski Łowca Atrakcji - Imię i Nazwisko.
Wśród najciekawszych zdjęć rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Szlak Małopolska dla Dzieci zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. „Małopolska Gościnna”.

Źródło: http://www.visitkamienica.pl
 


Dziękujemy za przesłanie błędu