Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lipca. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
19/11/2019 - 17:35

Beskid Niski i Sądecki za pół ceny? Tak, to możliwe już w najbliższy weekend!

Zwiedzanie Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Saczu, zagrody maziarskiejw Łosiu, cerkwi w Bartnem, spacer z przewodnikiem po uroczej Muszynie czy atrakcyjna baza noclegowa w Krynicy-Zdroju. To tylko niektóre propozycje zawarte w zbliżającym się (22-24 listopada), jesiennym projekcje „Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny”.

Projekt "Polska-zobacz więcej. Weekend za pół ceny" promuje atrakcje i usługi turystyczne poza głównym sezonem. Dzięki temu każdy może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Najbliższa, siódma edycja zaplanowana dniach 22 - 24 listopada. Dzięki akcji można skorzystać z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach, niższych aż o 50 proc.

Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu, zagroda maziarska w Łosiu, cerkiew w Bartnem, usługi przewodnickie w Muszynie i atrakcyjna baza hotelowa w Krynicy-Zdroju. To tylko niektóre z propozycji  w Beskidzie Niskim i Sądeckim.

"W górach trwa piękna, złota, polska jesień. Liście powoli opadają i poszerzają widoczność…. to dobry czas na wycieczki!"- zaprasza przewodniczka, biorąca udział w projekcie- "W ramach akcji POT „Weekend za pół ceny” zapraszam wszystkich do Muszyny. Zwiedzanie mojego miasteczka na południu Małopolski przygotowałam tak, aby każdy mógł odpocząć. Do zobaczenia!"

W czasie ok. trzygodzinnego spaceru oferuje wędrówki ulicami i uliczkami założonego przez Kazimierza Wielkiego miasteczka, zapoznanie się z jego legendami,  historią, a także współczesności.

Podmioty, które biorą udział w jesiennej edycji (branża hotelarska, gastronomiczna, muzea i świadczące inne usługi) oferują zniżki, wynoszące co najmniej 50 procent w stosunku do ceny regularnej, większość ofert nie była limitowana. 

Projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej organizowany jest dwa razy w roku, wczesną wiosną i późną jesienią. Szczegółowe informacje na https://polskazobaczwiecej.pl/strefa-turysty

(MK) fot. ilustracyjne aut.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)