Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
26/05/2023 - 10:15

Ależ ona ma kształty! Blond piękność z Nowego Sącza podbija cały świat [ZDJĘCIA]

Sprawia wrażenie kruchej i delikatnej, ale w bikini odsłania wspaniale wyrzeźbione kształty. To zasługa regularnych ćwiczeń na siłowni, co zaprowadziło ją na najwyższe miejsca na podium mistrzostw świata w kategorii sportów sylwetkowych bikini fitness. Patrycja Słaby z Nowego Sącza zachwyca urodą wszystkich mężczyzn, ale blisko rok temu jej serce skradł ten jeden jedyny i i wyszła za mąż. Na pokazywanych na Instagramie zdjęciach wygląda na bardzo szczęśliwą.

Od blisko roku jest mężatką. Serce Patrycji  Skradł Dawid Talar. Młodzi małżonkowie wyglądają na bardzo szczęśliwych. Jakiś czas temu Patrycja pokazała na Instagramie filmik z ich egzotycznej podróży.

 czytaj też Piękna Angelika z Nowego Sącza gra w serialowym hicie na Netflixie [ZDJĘCIA]

Nasza sądecka mistrzyni bikini fitness chętnie prezentuje też całą kolekcję zdjęć, na których widać jej wyrzeźbione treningami kształty.  

czytaj też Milionerka Instagrama z Nowego Sącza ma miliony na bankowym koncie? W co inwestuje Ola Nowak

Jak mówiła w rozmowie z „Sądeczaninem”, sportem interesowała się od  dziecka. Grała w koszykówkę i piłkę ręczną.  Kilka lat temu roku doznała poważnej kontuzji i przez rok musiała chodzić na rehabilitację. Aby wrócić do pewnej sprawności, ćwiczyła również na siłowni. Wtedy właśnie zaczęła się jej przygoda z nową kategorią sportową. Na efekty nie trzeba było długo czekać.  

czytaj też Cała Polska oszalała na jego punkcie. Co takiego zrobił król disco-polo spod Nowego Sącza? [WIDEO] 

W tej rywalizacji Patrycja Słaby kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Na koncie ma tytuły mistrzyni świata oraz dwukrotne Mistrzostwo Europy.([email protected]

czytaj też Desant naszych na telewizję. Kierowca sądeckiego pogotowia walczył o sławę w muzycznym show [WIDEO] [ZDJĘCIA]

Zobacz najlepsze zdjęcia pięknej Patrycji. Kliknij TUTAJ

Strony

Dziękujemy za przesłanie błędu