Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 marca. Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
22/02/2022 - 13:50

Ale mieliśmy zgryz! Konkurs na najlepszą kocią fotę rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

Ależ to było trudne! Nasza redakcyjna kocia sekcja musiała dokonać wyboru jedynego najlepszego konkursowego zdjęcia. Serca wyrywały się do wszystkich pięknych, zabawnych i niesamowitych futrzaków, ale nie było rady. Musieliśmy wskazać najlepszego z najlepszych kotów. Wygrała Mia.

Co ujęło nas w tym zdjęciu?  Udało się na nim uchwycić całą kocią naturę.  Jest w nim i kocia gracja i dzikość i słodkie lenistwo i komunikat… robię to, na co właśnie mam ochotę.

Bartek, autor zdjęcia napisał o swojej pupilce, że jest inteligentna, a zarazem mściwa. Typowa ambiwalencja uczuć.

Ale tak to już jest z kotami. W przeciwieństwie do psów, zachowały swoją niezależność.  Potrafią się do człowieka przywiązać, okazywać swoje względy, ale to one zawsze dyktują warunki. Dlatego są takie fascynujące.

Fantastyczne były wszystkie przesłane do naszej redakcji zdjęcia, podobnie jak niesamowite były wszystkie kocie historie, które można przeczytać w artykule Mają w Nowym Sączu kota na punkcie kotów! Te foty rozbawią was do łez [ZDJĘCIA]

Zwycięzcy nagrody gratulujemy. Kapryśna Mia, która została Sądeckim Kotem Roku 2022 otrzymuje w prezencie wypasiony drapak, ufundowany przez sieć sklepów zoologicznych Delfin Exclusive. Nagrodę  można odebrać w nowym sklepie, którego wielkie otwarcie odbędzie się 24 lutego w Galerii Cegielnia przy ul. Piłsudskiego 104 w Nowym Sączu.

Czytaj też Nadzwyczajne sądeckie koty. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!

Bardzo dziękujemy za ten żywy odzew i wszystkie przesłane do nas zdjęcia!   Które można podziwiać w naszej ogromnej kociej galerii ([email protected]

Nadzwyczajne sądeckie koty. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!
Zdjęcia nadesłane przez czytelników


Dziękujemy za przesłanie błędu