Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 8 marca. Imieniny: Beaty, Juliana, Wincentego
20/02/2021 - 10:05

Aktorka z Limanowej zagra w „M jak Miłość”. Teresa Dzielska zajmie miejsce Janka

Teresa Dzielska, limanowska aktorka, zagra w serialu „M jak Miłość”. 44-latka wcieli się w rolę pani komendant policji z Lipnicy. Zajmie miejsce serialowego Janka. Debiut w nowej rzeczywistości czeka ją już 1 marca.

Fani seriali z Sądecczyzny będą zachwyceni. Już 1 marca na ekranach telewizorów pojawi się altorka pochodząca z naszego regionu. Teresa Dzielska od 1570 odcinka popularnego serialu Telewizji Polskiej „M jak Miłość” będzie sprawowała funkcję komendanta policji Lipnicy. Serialowa Ewa Grzymska, zastąpi na tym stanowisku Janka (Tomas Kollarik).

Zobacz także: O młodych dla wszystkich. Sądecka młodzież nakręciła profesjonalny film[ZDJĘCIA]

Dzielska już wcześniej znana była z roli Eweliny, bohaterki „Barw Szczęścia”. Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie ukończyła w 2000 roku, a 2 lata później rozpoczęła występy na deskach Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie. Pojawiła się także w serialu „Marszałek Piłsudski”.

Zobacz także: Są znani w całej Polsce i urodzili się w Nowym Sączu. Wiedzieliście o tym?

Czego możemy się spodziewać po aktorce na planie „M jak Miłość”? Już na początku popadnie w konflikty z podwładnymi i narazi się przełożonym. Znajdą się jednak także osoby, które będą nią oczarowane. Aktorka przyznała na Facebooku, że wcielając się w rolę policjantki spełni marzenie o mundurze. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Piotr Dłubak, CC BY-SA 4.0 via Wikimedia Commons)Dziękujemy za przesłanie błędu

Marcowy miesięcznik Sądeczanin 2021