Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
Nasze jesienne porządki są dla nich zgubą. Jak można pomóc jeżom w zimie?
Coraz więcej jeży pojawia się na sądeckich drogach. Niestety, część z nich ginie pod kołami samochodów. Te małe zwierzęta są obecnie bardzo aktywne, ponieważ przygotowują się do zimowej hibernacji. Czego szukają jeże jesienią? Czy możemy im jakoś pomóc przetrwać zimowy czas? Zapytaliśmy o to Pawła Szczygła z Nadleśnictwa Stary Sącz.
29/09/2020
A nie mówiłem, że jestem chory? Dziś 29 września, czyli Dzień Hipochondryka
Ciągle chodzisz do lekarza i robisz wszystkie możliwe badania związane z Twoim stanem zdrowia? Masz całkiem dobre wyniki, ale wciąż nieufnie podchodzisz do porad specjalistów? Lekarz powiedział ci, że jesteś zdrowy, a ty przekonałeś go, że się mylił? Dziś Dzień Hipochondryka!
29/09/2020
czytaj też:czytaj też:czytaj też: Sny o balecie spełniają się w Krynicy (6)	Koniec baletowych tradycji? Małgorzata Malczak odchodzi, tancerki razem z nią	Jolka, Jolka pamiętasz... Felicjana Andrzejczaka muszyńscy fani pamiętają
Ostatnio sporo popadało, nic więc dziwnego, że w beskidzkich lasach pojawiły się rydze, symbole jesieni. W okolicy Krynicy rudych kapeluszników jest cała masa. Grzybiarze zacierają ręce, spieszą z koszykami, aby upolować rudego.
29/09/2020
table-wiadomosci

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe