Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
23/11/2023 - 09:35

100 darmowych pizz z okazji pierwszych urodzin Pizza Hut w Nowym Sączu!

Mija rok od otwarcia pierwszej restauracji Pizza Hut w Nowym Sączu. Z tej okazji dla klientów zostały przygotowane specjalne atrakcje.


Przypomnijmy, na otwarcie restauracji Pizza Hut w dniu 29 listopada 2022 roku w Centrum Handlowym Gołąbkowce przybyły tłumy zainteresowanych.  Jest to jedyny w mieście lokal należący do tej popularnej międzynarodowej sieci, który w Nowym Sączu działa w modelu franczyzowym, prowadzonym przez lokalnego przedsiębiorcę. Jak pokazuje miniony rok,  cieszy się on w naszym mieście dużą popularnością.

Dotychczasowa działalność

Specjalnością Pizza Hut jest przede wszystkim pizza. W menu dostępne są m.in. klasyczne smaki pizz oraz sezonowe nowości. Do wyboru charakterystyczne tylko dla Pizza Hut „ciasto Pan”, „ciasto w stylu San Francisco”, „ciasto z serem w brzegach” oraz „ciasto z serowymi brzegami i Lay’s”.


Pizza Hut w Nowym Sączu to także doskonałe miejsce na organizację urodzin dla najmłodszych. W ofercie pizzerii znajdują się m.in. warsztaty robienia pizzy. Podczas imprezy każde dziecko otrzymuje fartuch i czapkę kucharską, a następnie samodzielnie przygotowuje swoją własną pizzę pod okiem profesjonalisty. Lokal współpracuje z kinem 5D, dzięki czemu pakiet urodzinowy może zostać wzbogacony o 20- lub 40-sto minutowy seans filmowy pełen wrażeń.

W swojej dotychczasowej działalności Pizza Hut w Nowym Sączu bardzo chętnie angażuje się w różne akcje i imprezy organizowane na terenie Nowego Sącza oraz powiatu nowosądeckiego. Restauracja wspierała takie wydarzenia jak „Aktywny Małopolanin”, „Kolej na książkę, książka na kolej” czy „Sądeckie Dni Literatury”. Jest także partnerem rozgrywek piłkarskich w ramach ligi PABUD OPEN FUTSAL. Natomiast w samej restauracji z okazji dnia dziecka odbyły się darmowe warsztaty robienia pizzy, w których wzięło udział ok. 200 dzieci, w tym także na specjalne zaproszenie wychowankowie sądeckich rodzin zastępczych.

Dostawa do domu 

Warto wiedzieć, że restauracja Pizza Hut w Nowym Sączu realizuje zamówienia z dostawą do domu. Z tej oferty mogą korzystać mieszkańcy Nowego Sącza oraz Chełmca. Zamówienia można składać telefonicznie, poprzez stronę internetową i aplikację Pizza Hut, a także korzystając platform popularnych agregatorów gastronomicznych.

Jakie atrakcje przygotowano z okazji pierwszych urodzin? Losowanie 100-u darmowych pizz

Z okazji pierwszych urodzin odbędzie się losowanie 100-u darmowych pizz. W losowaniu będą mogli wziąć udział wszyscy klienci, którzy w tym dniu odwiedzą restaurację i dokonają zakupu jednej z pozycji w menu. Dla przypomnienia w każdą środę w Pizza Hut obowiązuje promocja „druga pizza za 1 zł”. Jest to zatem doskonała okazja, by skorzystać z dodatkowych atrakcji. Losowanie odbędzie się o godz. 21.00.

Niespodzianka

 Jak zapowiedzieli właściciele lokalu, na osoby, które odwiedzą 29 listopada restaurację Pizza Hut w CH Gołąbkowice czeka dodatkowa niespodzianka. Co to będzie? Niestety nie zdradzili. Żeby się dowiedzieć trzeba odwiedzić lokal osobiście. Jedno jest pewne - warto sprawdzić!

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu