Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
17/11/2022 - 23:00

10 lat temu została Miss Polski. Czym się obecnie zajmuje Katarzyna Krzeszowska?

Katarzyna Krzeszowska z Krynicy-Zdroju 10 lat temu sięgnęła po koronę Miss Polski. Czym się obecnie zajmuje najpiękniejsza Polka 2012 roku, którą na Instagramie obserwuje niemal 51 tysięcy użytkowników?

10 lat temu 23-letnia wówczas Katarzyna Krzeszowska została w Płocku Miss Polski 2012. Wcześniej, w maju w Oświęcimiu zdobyła nie tylko tytuł i koronę Miss Małopolski 2012, ale została też Miss Prestige, Miss Glamour oraz Miss Internetu.

Udział w konkursie piękności w 2012 roku traktowała jak świetną zabawę. Nie zamierzała sięgać po koronę najpiękniejszej Polki, ale -jak powtarza- kobieta zmienną jest, więc zmieniła zdanie i startowała w dalszych eliminacjach.

Piękna kryniczanka brała udział w wielu innych konkursach piękności i pokazach mody. Reprezentowała m.in: Polskę w Miss World 2013 na Bali, a rok później w rodzinnym mieście została IV wicemiss Supranational.

Katarzyna Krzeszowska ukończyła grafikę na Akademii Krakowskiej, jej ulubiony kierunek w malarstwie to secesja. Interesuje się sztuką wizualną, która przeradza się w formę 2 i 3 D.

Obecnie spełnia się na polu artystycznym. Projektuje grafiki na ubrania dla projektantów, z którymi współpracuje. Wspólnie tworzą nowoczesne, interaktywne projekty, połączone z jej  graficznymi umiejętnościami. 

Katarzyna mieszka w Warszawie, jest szczęśliwą żoną i mamą. W 2017 roku na świat przyszedł jej synek Romek, zaś w 2022 córeczka Helenka. 

Na Instagramie, gdzie obserwuje ją niemal 51 tysięcy użytkowników, zamieszcza swoje zdjęcia w pięknych kreacjach i stylizacjach. Zachwyca na nich urodą i piękną sylwetką. Pokazuje również fotografie rodziny, z córką i synem. (MK) fot. arch. (MK). Dziękujemy za przesłanie błędu