Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
05/12/2022 - 13:05

Taki wojskowy transport jechał Doliną Popradu. Robi wrażenie [WIDEO]

Wczoraj, 4 grudnia, około południa, torami w Dolinie Popradu jechał kolejny transport wojskowy w ostatnim czasie. Pomijając jego znaczenie militarne, bo wiemy, że w tym zakresie nasi Czytelnicy są podzieleni, skład budził ogromne zainteresowanie obserwatorów.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to sprzęt militarny z Grecji, ale nie dociekamy, i nie będziemy rozpisywać się o jego przeznaczeniu i o tym, gdzie zmierzał. Natomiast bez wszelkiej wątpliwości możemy powiedzieć, że budził ogromne zainteresowanie wzdłuż całej trasy przejazdu. Szczególnie wśród dzieci, dla których podobne widowisko jest zawsze emocjonujące. Chłopcy, których dyskusji mieliśmy okazję się przysłuchiwać jeszcze na stacji Piwniczna-Zdrój, komentowali z przejęciem, że skład ma obstawę. I rzeczywiście, już po godzinie 10, koło torów stał samochód Służby Ochrony Kolei.

Zobacz też: Jak to?! Zniknął cały dworzec PKP w Piwnicznej-Zdroju! Rozebrali zabytek?

Jak na pewno wiecie, z oczywistych przyczyn, nikt osobom postronnym nie poda wcześniej ani daty, ani godziny przejazdu podobnego transportu, ale już grubo po fakcie publikujemy filmy i zdjęcia z ukłonem dla fanów techniki militarnej z naszego regionu. ([email protected] Fot. i film: ES)Dziękujemy za przesłanie błędu