Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
14/02/2023 - 13:00

Puma grasuje na Sądecczyźnie? W Binczarowej spotkał dziwne zwierzę! [FILM]

Tajemnicze zwierzę, do złudzenia przypominające pumę, zostało zauważone we wsi Binczarowa w gminie Grybów. Czytelnik podzielił się z nami zdjęciami i filmem, który udało mu się nagrać.

Binczarowa to wioska, położona w gminie Grybów, w powiecie nowosądeckim. Jest jednym z najbardziej urzekających miejsc tamtejszej okolicy. To właśnie w tym miejscu zostało zaobserwowane nietypowe, niespotykane na co dzień zwierzę, wyglądem przypominające pumę. Nie wiadomo jednak, czym dokładnie jest. Jeden z naszych czytelników zauważył dużego kota i podzielił się z redakcją zdjęciami oraz filmem, który udało mu się nagrać. 

Zobacz też: Takiego dzikiego kota nie chcielibyście spotkać na swojej drodze [WIDEO]

Co ciekawe, do podobnego zdarzenia doszło niecałe pół roku temu na Słowacji, jednak w tamtym przypadku próbowano schwytać tygrysa, który uciekł z ogrodu zoologicznego w Ukrainie. Również w Polsce, jakiś czas temu głośno było o pumie, którą pewien mężczyzna przetrzymywał wbrew obowiązującemu prawu.

Czy „puma” z Binczarowej może być niebezpieczna? Oczywiście, należy zachować wszelkie środki ostrożności do czasu wyjaśnienia sprawy tajemniczego zwierzęcia, które przemieszcza się po gminie Grybów. Jeżeli spotkamy na swojej drodze coś podobnego, trzymajmy się na dystans, bo nie wiemy, czy zwierzę nie okaże się być agresywne. Warto być czujnym. O tym, co mówili specjaliści, już niebawem na stronie sadeczanin.info

(D.Wojda), fot. i film Mateusz PękalaDziękujemy za przesłanie błędu