Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
25/04/2023 - 12:50

Pierwszy mąż ją zdradzał, drugi się nad nią znęcał. Doda pokazała zdjęcie z ukochanym spod Łącka no i się zaczęło [FILM]

Niektórzy nie dawali szans temu związkowi, tymczasem na całego kwitnie miłość Dody i Dariusza Pachuta, rodem spod Łącka. Jak donoszą tabloidy, uchodząca za skandalistkę celebrytka zmieniła swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni. Dużo z ukochanym podróżuje i dzieli się z fanami swoim szczęściem na Instagramie. Ostatnio wrzuciła do sieci zdjęcie ze wspólnej wyprawy z Pachutem do Sri Lanki. Takich komentarzy pod fotką chyba się artystka nie spodziewała.

Czyżby słynna Doda czyli Dorota Rabczewska wreszcie odnalazła miłość swojego życia? Jak donoszą tabloidy, odkąd zaczęła się spotykać z Dariuszem  Pachutem, znanego z uprawiania ekstremalnych sportów, ponoć zmieniła swoje  życie o sto osiemdziesiąt stopni – donoszą tabloidy. Dużo z ukochanym podróżuje i dzieli się z fanami swoim szczęściem na Instagramie.

Ostatnio artystka wrzuciła  do sieci  zdjęcia ze wspólnej wyprawy z ukochanym do Sri Lanki.

Jaki pisze plotek.pl uwagę fanów przykuła fotka z ukochanym,  do której zapozowała  w ciekawej, letniej stylizacji. Ale to nie uroda celebrytki wywołała poruszenie, tylko nasz góral spod Łącka.

Fani w komentarzach wypatrzyli jego podobieństwo, do… Radosława Majdana.

 - Boże, nowy partner wygląda jak pani były mąż, aż się wystraszyłam" - napisała jedna z internautek. Ten komentarz nie był odosobniony.

„Też o tym pomyślałam", "bardzo podobny", "chyba tylko przez fryzurę" - dodała  inna z fanek.

Skąd to podobieństwo? Na fotografiach Dariusz Pachut zaprezentował się z mocno zaczesanymi to tyłu włosami. Taka fryzura jest charakterystyczna dla Majdana.

czytaj też Doda zakochana po uszy w góralu spod Nowego Sącza. Ten filmik robi furorę w sieci [WIDEO]  

Takich komentarzy chyba Rabczewska się nie spodziewała,  bo pierwszy mąż przywołuje raczej bolesne wspomnienia. Artystka nigdy nie ukrywała, że sportowiec,  był miłością jej życia. Polscy Beckhamowie, jak nazywała ich prasa, pobrali się w 2005 roku. I choć początkowo wszystko wskazywało na to, że są sobie pisani, z czasem na jaw wyszły informacje o zdradach, jakich miał dopuszczać się Majdan – opisywały miłosne perypetie piosenkarki tabloidy.  W 2007 roku do mediów przedostały się zdjęcia bramkarza z tajemniczą blondynką, a Doda na kanapie w Dzień Dobry TVN ogłosiła rozstanie. Ostatecznie para rozwiodła się w 2008 roku.

Drugim mężem Dody został Emil Stępień. W przeciwieństwie do małżeństwa z Radosławem Majdanem, to z Emilem nie było medialne. Gwiazda długo ukrywała, że jest w związku. Wszystko stało się jasne, gdy w kwietniu 2018 roku zamieściła zdjęcia ze ślubu, który odbył się w hiszpańskiej Marbelli. Fani dostali wgląd do ceremonii za sprawą klipu „Miłość na etat”, jednak gdy na jaw wyszło, że para się rozstała, wideo zniknęło z kanału piosenkarki. W czerwcu 2021 roku Doda oficjalnie ogłosiła, że bierze rozwód. Emil Stępień miał się znęcać psychicznie nad wokalistką, która miewała nawet myśli samobójcze – pisał o kolejnej małżeńskiej porażce piosenkarki serwis eskal.pl.

Jak na razie Rabczewska poprzestała na dwóch małżeństwach, ale potem w jej  życiu nie brak było  innych burzliwych związków.  Największą sensację wzbudził ten z  Emilem Haidarem, z którym  artystka zaręczyła się po kilku miesiącach znajomości.  Zamiast na ślubnym kobiercu para spotkała się w sądzie, a niedoszły małżonek zażądał zwrotu zaręczynowego pierścionka.

Czy teraz Doda zdecyduje się trzeci raz wyjść za mąż? Doda i  Dariusz Pachut  znali się wcześniej,  ale  miłość między nimi wybuchła kilka miesięcy temu.  Najbardziej wierni fani kibicują szczęściu piosenkarki. ([email protected]) fot, Instagram

Zobacz najlepsze zdjęcia i filmiku Dody i Dariusza Pachuta z wyjazdu na Sri Lankę. Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu