Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
14/01/2020 - 07:45

No i mamy kolejną gwiazdę. Raper z Mszany Dolnej podbija muzyczny rynek

Artyści z naszego regionu po prostu szturmują muzyczny rynek. Nasi uzdolnienie |”lokalsi” pojawili się już chyba we wszystkich telewizyjnych show. Niektórzy, tak jak na przykład Michał Szczygieł, już zyskali sobie status gwiazdy, inni, tak jak Iza Szafrańska, stawiają pierwsze mocne kroki. Teraz zrobiło się głośno o Bartłomieju Kołodziejczyku, raperze Koko z Mszany Dolnej.

Drużyna artystów z naszego regionu, o których coraz głośniej na muzycznym rynku, robi się coraz liczniejsza. Teraz do tego grona dołączył raper Koko z Mszany Dolnej. O Bartłomieju Kołodziejczyku, bo tak się naprawdę nazywa, zrobiło się głośno, kiedy jakiś czasu temu pojawiła się informacja, że stał się nową twarzą warszawskiej wytwórni Visioners Label.

Czytaj też Nasi atakują talent show. Krystian z Sącza walczył o sławę w The Voice Kids 

O Kołodziejczyku, który był współzałożycielem składu Świadome Sny muzyczni krytycy piszą, że to raper łączący staroszkolne podejście do muzyki rap z nowymi brzmieniami.

Teraz artystyczna gwiazda rapera zaświeciła mocniej za sprawą wideoklipu do utworu jego autorstwa zatytułowanego „Hennessy”. Zdjęcia do teledysku były nagrywane w Mszanie Dolnej.

Fani rapera nagraniem są zachwyceni.

„Piękny styl miód dla uszu!”,  „Liryka na megawysokim poziomie, dobra klasyczna nawijka, elegancki klip… czego chcieć więcej”, to tylko niektóre, pełne entuzjazmu  wpisy pod nagraniem zamieszczonym na kanale YouTube.

Czytaj też Daje czadu! Kordian wyprawił się do Ameryki po nową furę?

Niektórzy wyrażają przekonanie, że Koko mocno namiesza na muzycznej scenie.

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)