Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
17/02/2020 - 16:25

Konkurs na Dzień Kota! Pokaż zdjęcia swego pupila i wygraj biżuterię

Pochwal się zdjęciami swojego kota i wygraj piękną biżuterię w konkursie "Sądeczanina" i sklepu jubilerskiego "Sezam". Sprawdź jakie precjoza czekają na autorów najciekawszych fotografii:

Konkurs: pochwal się zdjęciami swojego kota i wygraj biżuterię!

Kot to zwierzę piękne i nadal tajemnicze. Choć - jako gatunek - udomowiony został, jak zaświadczają starożytne zapisy, ponad 10 tysięcy lat temu, wciąż zachował wiele ze swej niezależności; nawet w rozespanym kanapowcu budzi się często zew drapieżnika.

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Ten dzień ma nam przypominać o roli jaką koty odgrywają w naszym życiu. Nie tylko te, wypieszczone i zadbane, które mamy w domach. Także o tych, które z trudem przeżywają każdy dzień na ulicach, walcząc o byt i nie pozwalając na inwazję gryzoni. 

Z okazji Światowego Dnia Kota 2020 mamy prawdziwą gratkę dla miłośników tych wspaniałych zwierząt. W Dzień Kota ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest biżuteria, rzecz jasna z z kocim motywem, od sklepu jubilerskiego Sezam! Jak wygrać? Sprawa prosta: zrób swemu kotu bądź kotce zdjęcie albo zdjęcia i prześlij do "Sądeczanina. Szczegóły w regulaminie. (PDF)

  • Pierwsza Nagroda to misternie wykonana witrażowa srebrna broszka: dwa kotki z oczami z rubinów w sercu z markazytów. Broszka pochodzi z kolekcji ZAHIRA.
  • Druga Nagroda to zawieszka kotek z napisem LOVE, wykonana z trzech kolorów złota, z cyrkonią, z kolekcji TOKEN
  • Trzecią Nagrodą  są kolczyki "kotki" z wypolerowanego srebra z oczami kotów z cyrkonii, z kolekcji TOKEN

kONKURS NA DZIEŃ KOTA

Na zdjęcia czekamy do końca 23 lutego. Wśród nadesłanych zdjęć wybierzemy 3 najciekawsze, a wszystkie zostaną opublikowane na portalu, na fanpage'u FB i profilu Instagram Sądeczanina.

Zdjęcia należy wysyłać na adres: [email protected] z podaniem swoich danych (imię, nazwisko, adres, nr telefonu) lub zamieścić pod konkursowym postem na fanpage Sądeczanina na Facebooku. Nagrody będą do odebrania w siedzibie "Sądeczanina", w Nowym Sączu, przy ul. Barbackiego 57. (RS) 


Więcej zdjęć - w galerii poniżej

Światowy Dzień Kota 2020: który z nich najpiękniejszy?
Wszystkie nasze koty, kotki i kocury. Na Facebooku żyjemy prawie jak w starożytnym Egipcie. Piszemy po ścianach i wielbimy koty... No, ale jak ich nie kochać?

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu