Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
14/05/2020 - 12:40

Jak Klaudia z Nowego Sącza poszła po sukces do telewizji i co z tego wyszło

Uzdolnienie sądeczanie nie ustają w marszu po sławę to programów telewizyjnych, w których można pokazać swój talent. Niektórzy, tak jak Michał Szczygieł czy Iza Szafrańska, znaleźli się w ścisłej czołówce The Voice of Poland. Teraz koncertują i nagrywają płyty. Czy gwiazdą zostanie też Klaudia Szwajkosz, która wystąpiła w programie „Szansa na Sukces”?

Pracuje w  jednym z sądeckich przedszkoli, ale jest też wokalistką  grupy The Freedom Birds, gdzie jak się okazuje, trafiła przypadkiem.  Zanim zaczęła pracować z dziećmi, szukała zatrudnienia w jednej z lokalnych firm. Skończyło się na  rozmowie kwalifikacyjnej, ale jeden z rekruterów, który okazał się muzykiem,  zaproponował jej współpracę z zespołem.  

Czytaj też Korona disco. Hit internetu dziewczyny z Podegrodzia nagrany w Monachium [WIDEO]

Czy Klaudii Szwajkosz  marzy się wielka kariera?  Na razie próbowała powalczyć w popularnym, telewizyjnym programie „Szansa na sukces” , gdzie zmierzyła się z repertuarem grupy Enej.

Jak  na debiut poszło jej znakomicie, bo  zdobyła wyróżnienie. Klaudia, pochodzi z Oleśnicy w powiecie dąbrowskim. Od roku mieszka w  Nowym Sączu, gdzie przygnała ją miłość.  To właśnie narzeczony namówił ją na  udział w programie.

czytaj też Koronarap Majki Jeżowskiej o tacie lekarzu i siostrze dentystce podbija sieć

Czy wokalistka podejmie kolejne próby? Ponoć nie odpuszcza i przymierza się do udziału w kolejnych talent show.

Jagienka. michalik@sadeczanin.info   Dziękujemy za przesłanie błędu