Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
20/10/2021 - 11:05

Internet oszalał na punkcie Natalii z Sącza. Jej nagranie podbija sieć [WIDEO]

Ma fenomenalny głos, którym urzekła jurorów telewizyjnego show The Voice of Poland. Dotarła do finału. Zwycięstwo przegrała, ale udział w popularnym programie stał się przepustką do muzycznego rynku. Kariera Natalii Szczypuły z Nowego Sącza nabiera tempa. Niedawno zgarnęła Grand Prix Ladies’ Jazz Festival, najbardziej prestiżowego festiwalu muzycznego w Polsce, teraz w sieci pojawił się teledysk z jej autorskim utworem. Fani Natalii są zachwyceni.

Czytaj też Arek z Sącza rozebrał się do naga w Top Model. Szokujące wyznanie [ZDJĘCIA] 

- Masz fenomenalny głos, jesteś wokalistką światowej klasy – zachwycała się Edyta Górniak po występie Natalii Szczypuły z Nowego Sącza w finale The Voice of Poland.  Walczyła o udział w finale.  Ostateczne starcie przegrała, ale zyskała szansę na wypłynięcie na szersze wody. Po wygranej na Ladies’ Jazz Festival, gdzie zdobyła Grand Prix, pokazała się w zupełnie nowym, muzycznym wcieleniu.

Do sieci właśnie trafił teledysk z jej autorskim utworem „Lukier”. Tytuł jest przewrotny, bo  motywem przewodnim piosenki jest karmel symbolizujący słodkie uczucie łączące dwoje ludzi. Nagranie klipu było sporym muzycznym przedsięwzięciem z udziałem zespołu liczącego jedenaście osób. Jest trąbka, saksofony, trzyosobowy chórek, gitary oraz perkusja.

Czytaj też Co ona wyprawia! Nasza sądecka gwiazda Katarzyna Zielińska... ześwirowała

- Postawiliśmy na nagranie w formie Live Session – wyjaśnia na swoim profilu na Facebooku Natalia, która napisała słowa. Aranżacja jest dziełem Mateusza Witkowskiego.

Piosenka Szczypuły zbiera znakomite recenzje.  - „Lukier” muzycznie jest ciekawą mieszanką stylistyki łatwo dostępnej z brzmieniami charakterystycznymi dla bardziej wyrafinowanych gustów – pisze muzyczny serwis M Mag. -  Utwór ma wiele wspólnego z popem, szczególnie w zakresie kompozycji i melodii, jednak samo brzmienie zespołu zostało soulowe, a innowacje harmoniczne, akcenty i szybkie pasaże nadają „Lukrowi” lekki odcień nowoczesnego jazzu.

Czytaj też Arek z Sącza rozebrał się do naga w Top Model. Szokujące wyznanie [ZDJĘCIA]  

W ocenie fachowców muzyka wokalistki z Nowego Sącza jest nietuzinkowa i określa się ją jako styl glamour. - W swoich utworach łączy ze sobą ambitne style wzbogacając je odrobiną popowej lekkości i dostępności. Cechą wspólną są zapamiętywalne melodie i motywy osadzone w soulowej, a niekiedy także jazzowej warstwie muzycznej. Te same cechy można znaleźć także w debiutanckim singlu.

Fani Natalii są zachwyceni. Pod teledyskiem, który można oglądać w serwisie YouTube internauci nie szczędzą jej pochwał.

Słyszałem na żywo. Moim zdaniem to jeden z najlepszych utworów na rynku polskim.

Majstersztyk pod każdym względem. Wspaniali muzycy, świetny aranż i wokal Natalii. Chce się was jeść garściami.

To jest coś wspaniałego! Uczta dla zmysłów! Mogłabym słuchać wciąż i wciąż.

Tych zachwytów jest całe mnóstwo. Internauci zgodnie przyznają, że nagranie powinno stać się muzycznym hitem radiowych rozgłośni. Czy tak będzie? ([email protected]) fot.j screen TVPDziękujemy za przesłanie błędu