Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
14/04/2023 - 07:15

Doda zakochana po uszy w góralu spod Nowego Sącza. Ten filmik robi furorę w sieci [WIDEO]

Dotąd nie miała szczęścia w miłości. Teraz jest zakochana po uszy i to z wzajemnością. Słynna Doda, czyli Dorota Rabczewska po prostu kwitnie. Sprawił to nasz chłopak, góral spod Łącka, Dariusz Pachut, sportowiec i ratownik medyczny.

Zakochani po uszy

Dla jednych jest tylko celebrytką, dla innych skandalistką, dla swoich fanów jest najlepszą piosenkarką. Dla Dariusza Pachuta, rodem spod Łącka, Doda  to miłość życia? Wygląda na zakochanego po uszy.

Piosenkarka regularnie dzieli się z fanami zdjęciami oraz  filmikami ze wspólnych wyjazdów ze swoim nowym chłopakiem.

Na jednym z nich widać plażę. Roześmiana Doda obejmuje Pachuta rękami za szyję, a nogami w pasie, a ten trzymając telefon kręci się w kółko. O filmiku rozpisują się tabloidy.

czytaj też Najpiękniejsze są dziewczyny z Nowego Sącza. Te ślicznotki podbijają Instagram [ZDJĘCIA]  

On jest chomikiem ona myszą

W tle nagrania słychać dialog z popularnego polskiego filmu:  „zrobię dla ciebie wszystko" - mówi jedna osoba. "- Nie trzeba wszystko. Tylko mnie kochaj" - odpowiada druga -  można przeczytać w jednym z plotkarskich serwisów.

W podpisie pod filmikiem zamieszczonym na Instagramie, znalazły się ikonki myszy i chomika, bo ponoć właśnie tak mówią  do siebie zakochani. Sam Pachut często zwraca się do Dody "Mysza".

czytaj też Wycięła mu niezły numer zza grobu. W spadku zostawiła nie tylko mieszkanie

Jak to się stało, że Doda zaczęła się spotykać z góralem spod Łącka?

Doda i  Pachut  znali się wcześniej,  ale  miłość między nimi wybuchła po jej udziale w telewizyjnym show. -Ten program wiele u mnie zmienił. Pozamykał mi różne klapki w głowie, pootwierał zupełnie nowe. Dał mi przestrzeń na narodzenie się zupełnie nowego rodzaju relacji i dlatego nie żałuję – przytacza wypowiedź Dody plotek.pl.

O Pachucie zrobiło się głośno, kiedy spotykał się z gwiazdą telewizji TVN Dorotą Gardias. Wcześniej media pisały o jego udziale w akcji ratowniczej w Albanii, gdzie w górach zaginęli polscy turyści. Na łamy mediów trafił też po tym, kiedy pomógł wejść na Rysy niepełnosprawnemu chłopcu i w ten sposób jego marzenie.

czytaj też Dwa dramaty jednej nocy pod Nowym Sączem. Ratowali życie trzyletniego dziecka, potem rocznego malucha 

Darusz Pachut, który ma trzydzieści siedem lat, może się pochwalić sportowymi sukcesami. Między innymi zdobył  tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu, jest też instruktorem strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego. Jego ogromną pasją są obecnie sporty ekstremalne, takie jak nurkowanie, wspinaczka lodowa, skoki i kanioning.([email protected]) fot. Instagram

Zobacz najlepsze zdjęcia Dody Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu