Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
03/01/2016 - 15:05

Stowarzyszenie „Nasz Dom” zaprasza na bal charytatywny

Dużymi krokami zbliża się VI Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Przewlekle Chorych i Dzieci Niepełnosprawnych „Nasz Dom” w Piwnicznej-Zdroju. Całkowity dochód z tego przedsięwzięcia zostanie przeznaczony na dokończenie remontu budynku w Kosarzyskach, w którym swoją siedzibę znajdzie Środowiskowy Dom Samopomocy.

Bal odbędzie się 16 stycznia br. w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy-Zdroju. Jego organizatorem jest piwniczańskie Stowarzyszenie „Nasz Dom”. Zrzesza ono osoby niepełnosprawne z Piwnicznej-Zdroju i okolic.

VI Bal charytatywny na ośrodek w Kosarzyskach

Budynek w Kosarzyskach będący własnością gminy Piwniczna-Zdrój jest modernizowany i remontowany od dwóch lat. Na dokończenie remontu i wyposażenie obiektu potrzeba jeszcze około dwóch milionów złotych.

W budynku stowarzyszenie chce utworzyć Środowiskowy Dom Samopomocy. Ma to być placówka dziennego pobytu dla około 35 osób i pobytu całodobowego dla 15 osób.

- Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w naszym balu – zachęca Maria Kulig, prezes Stowarzyszenia „Nasz Dom”. Całkowity dochód z zabawy zostanie przeznaczony na ten szczytny cel.

Organizatorzy zapewniają catering. Przewidziane są też gry, zabawy i niespodzianki. Każdy wykupiony bilet (cena 60 złotych od osoby) bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. O oprawę muzyczną zadba Zespół Kamerton w składzie Marta i Barbara Adamczyk oraz Jacek Wyszowski.

(MACH)

Fot. arch. Stowarzyszenia "Nasz Dom".

Dziękujemy za przesłanie błędu