Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
27/09/2023 - 15:00

Szukasz wypoczynku? Bajecznym miejscem jest „Chata za wsią” w Uściu Gorlickim

Stylowy, drewniany dom z uroczym poddaszem, położony pośród pól i lasów na wzgórzu, z którego można podziwiać panoramę Beskidu Biskiego. Takim bajecznym miejscem jest „Chata za wsią”, gospodarstwo agroturystyczne w Uściu Gorlickim. To idealne miejsce na rowerową wyprawę i wypoczynek.

Ciągle nieodkryty Beskid Niski

Jaki jest Beskid Niski? Cudowny i wciąż jeszcze nieodkryty. To właśnie tam, w Uściu Gorlickim, pośród pól i lasów na wzgórzu,  usytuowane jest gospodarstwo agroturystyczne „Chata za wsią”.  To idealne miejsce dla  miłośników pieszych wędrówek  i rowerowych wypadów. Wytyczone szlaki dla jednych i drugich nie są wymagające i zachęcają do kontaktu z dziką przyrodą.

„Chata za wsią” to przytulny, stylowy, drewniany dom, otwarty dla gości  przez cały rok.  Wszystkie pokoje do wynajęcia, trzy-, cztero- i pięcioosobowe,  znajdują się na zacisznym poddaszu. Każdy z osobną łazienką i telewizorem, wspólną kuchnią z aneksem oraz kącikiem do zabawy.

Czytaj też Swojska kuchnia, wyśmienite ciasta. Bajeczny zakątek pod Nowym Sączem dla fanów jazdy na rowerze [ZDJĘCIA] 

Chata z duszą

- Na terenie gospodarstwa znajduje się obszerna wiata z grillem oraz miejsce na ognisko. Plac zabaw i trampolina to miejsce ulubione przez wszystkie dzieci – mówi Katarzyna Baniak,   gospodyni tego cudownego miejsca - Atrakcją dla wszystkich są nasze owce kameruńskie, które pasą się na ogrodzonym pastwisku nieopodal ogrodu. Goście zawsze chętnie je karmią.  Co ważne nasze gospodarstwo jest miejscem przyjaznym dla małych psów oraz kotów – dodaje.

Czytaj też Zakręceni na dwóch kółkach. Takiej odjechanej imprezy jeszcze w Nowym Sączu nie było [ZDJĘCIA][WIDEO] 

 Miejsce z klimatem

„Chata za wsią” to miejsce z klimatem. - Agroturystyką zajmujemy się już od dwudziestu lat i mamy gości którzy od lat nas odwiedzają. Wszyscy cenią nasze gospodarstwo za możliwość odpoczynku w spokoju i miłej atmosferze – zachwalają gospodarze.

To znakomita baza do wypadów

 Stałym elementem krajobrazu Beskidu Niskiego są malownicze, drewniane cerkwie.  Te najpiękniejsze, z osiemnastego i czternastego wieku można podziwiać w okolicznych miejscowościach: Kwiatoniu, Kunkowej czy Nowicy.

Czytaj też Majka Jeżowska z Nowego Sącza ciągle piękna i seksowna. To zasługa genów, skalpela chirurga czy diety cud [ZDJĘCIA]

Czytaj też To ma być eldorado dla turystów. Znany milioner chce budować u nas w Beskidach futurystyczne schronisko [WIZUALIZACJE] 

Dom na cztery pory roku

Każda pora roku oferuje tu inne atrakcje, dzięki czemu pobyt w Uściu Gorlickim (zobacz tu) zawsze jest ciekawy. Lato pozwala na kąpiel w Zalewie Kilmkówka i pobliskiej rzece, wędrówki po górskich szlakach i odpoczynek w cieniu naszego klonu. Jesień przynosi smaczne grzyby i wyzłaca liście w lasach. Zima, zwykle bardzo u nas śnieżna, to czas jazdy na sankach z pobliskiej górki i nartach na okolicznych stokach. Wiosna rozkwita kolorami i zapachami zachęcając do spacerów i podziwiania odradzającej się przyrody. ([email protected]) fot. Chata za Wsią

DANE KONTAKTOWE:

Gospodarstwo agroturystyczne „Chata za wsią”

Uście Gorlickie 99, 38-315 Uście Gorlickie

tel. +48 517 474 223

e-mail: [email protected]

Zadanie "Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi" współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministra Sportu i TurystykiDziękujemy za przesłanie błędu