Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 października. Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
12/09/2023 - 16:35

Rodzinny rajd rowerowy w Waszych obiektywach. Zapraszamy po nagrody!

Pierwszy rodzinny rajd rowerowy z Nowego Sącza na Nakło w Piwnicznej-Zdroju za nami. Jak ten rajd wypadł w Waszych obiektywach?

Zacznijmy od tego, że rajd, w którym uczestniczyło 100 zawodników z całego naszego regionu, zorganizowany został w ramach projektu „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi”, projektu, w którym SKT Sądeczanin przedstawia i promuje turystykę rowerową i istniejącą bazę agroturystyczną dedykowaną wszystkim miłośnikom aktywnego wypoczynku w naszym subregionie obejmującym powiaty: nowosądecki, limanowski i gorlicki. 

Są to tak przepiękne strony, że chciałoby się na takie wycieczki jeździć co drugi dzień [FILM]

Rajd został zorganizowany na trasie Nowy Sącz – Nakło w Piwnicznej-Zdroju po naszych sztandarowych trasach rowerowych VeloDunajec i EuroVelo 11 (VeloNatura). Jeszcze przed rajdem ogłosiliśmy konkurs fotograficzny na zdjęcia dokumentujące samą trasę i atmosferę rajdu. Dziś ogłaszamy autorów najciekawszych zdjęć i prezentujemy galerię ich prac. 

Nam najbardziej przypadło do gustu zdjęcie powyżej. - Kontrasty, ale pasja u mnie i u tego Pana ta sama - pod takim hasłem zrobił je pan Norbert. A my przypomnijmy, że meta rajdu była na Nakle, gdzie odbywał się właśnie Festiwal Lachów i Górali.

Lista wszystkich nagrodzonych autorów: Norbert Ś., Adam Drzyzga, Paweł Sobczyk. Po odbiór nagród zapraszamy w dniach 14, 15 września, czyli w czwartek i piątek najbliższy  do siedziby Sądeczanina, która mieści się przy ul. Barbackiego 57. Gratulujemy! ([email protected]) © Materiał chroniony prawem autorskim 

REGULAMIN PROJEKTU „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi” do pobrania TUTAJ.

Zadanie "Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi" współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministra Sportu i Turystyki

Rodzinny rajd rowerowy w Waszych obiektywach. Zapraszamy po nagrody!
Pierwszy rodzinny rajd rowerowy z Nowego Sącza na Nakło w Piwnicznej-Zdroju za nami. Jak ten rajd wypadł w Waszych obiektywach?


Dziękujemy za przesłanie błędu