Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 marca. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
12/09/2023 - 14:55

Są to tak przepiękne strony, że chciałoby się na takie wycieczki jeździć co drugi dzień [FILM]

Jakie były wrażenia uczestników pierwszego rodzinnego rajdu rowerowego zorganizowanego w ramach projektu „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi”? - Są to tak przepiękne strony, że chciałoby się tutaj na takie wycieczki jeździć co drugi dzień – usłyszeliśmy na mecie.

Przypomnijmy na wstępie, że rajd odbył się w miniony weekend na trasie Nowy Sącz – Nakło w Piwnicznej-Zdroju i wzięło w nim udział 100 osób w najróżniejszym wieku. Jednymi z pierwszych, którzy przybyli na metę byli właśnie nasi rozmówcy. 

Piękne krajobrazy i mnóstwo atrakcji w pobliżu. “Owczarzówka” to idealne miejsce na aktywny wypoczynek

- Co do trasy, powiem tak: zawsze mi się ona podobała! Są to tak przepiękne strony, że chciałoby się tutaj na takie wycieczki jeździć co drugi dzień. Także bardzo cenna inicjatywa żeby obywatelom naszego regionu wpoić umiejętność korzystania z tych pięknych widoków i możliwości poruszania się dla zdrowotności i dla dobrych wrażeń – komentował 62-letni Zygmunt Noga

- Cały czas aktywnie spędzam czas przede wszystkim na rowerze i Sądecczyzna jest moim miejscem, gdzie mieszkam choć urodziłem się w Gorzowie – wtórował mu 53-letni Jarosław Szudzik.

A my tylko dodajmy, że przed rajdem panowie się nie znali a w trakcie rajdu wzajemnie wpierali. To piękny dowód na to, że aktywny wypoczynek na rowerze to nie tylko doskonały sposób na zachowanie kondycji, poznawanie okolicy ale również zawiązywania przyjaźni. ([email protected] Film: ES) © Materiał chroniony prawem autorskim

REGULAMIN PROJEKTU „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi” do pobrania TUTAJ.Dziękujemy za przesłanie błędu