Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 3 czerwca. Imieniny: Anatola, Leszka, Tamary
14/05/2020 - 15:00

Znów wypadek w Naściszowej. Samochód dachował i zatrzymał się w rowie [WIDEO]

Ile wypadków zdarzyło się do tej pory na zakrętach w Naściszowej? Trudno zliczyć. Nie ma chyba miesiąca żeby w tym miejscu nie doszło do kilku kraks. Dzisiaj kolejny kierowca zakończył podróż w rowie.

Była godzina 12.30, jak na drodze powiatowej w Naściszowej doszło do wypadku. Osoba kierująca samochodem marki Toyota Rav, prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z drogi, dachowało i zatrzymało się w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowca, który samotnie podróżował samochodem, wyszedł z tej kraksy bez szwanku i nie potrzebował pomocy medycznej. Po kilku minutach na miejsce wypadku przyjechała straż pożarna i policja.

- Samochód znajdował się na dachu w przydrożnym rowie. Z pojazdu wylało się prawie dwa litry paliwa - poinformował nas Paweł Motyka, zastępca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Zobacz też Groźny wypadek w Siekierczynie. Samochód wylądował na dachu

Strażacy postawili uszkodzony samochód na koła i zepchnęli na pobocze. Przez jakiś czas droga była całkowicie zablokowana. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień.

RG [email protected], Fot. Daniel Szlag

Znów wypadek w Naściszowej. Samochód dachował i zatrzymał się w rowie
Ile wypadków zdarzyło się do tej pory na zakrętach w Naściszowej? Trudno zliczyć. Nie ma chyba miesiąca żeby w tym miejscu nie doszło do kilku kraks. Dzisiaj znów samochód wypadł z drogi i dachował. Pojazd zatrzymał się w przydrożnym rowie.


Dziękujemy za przesłanie błędu