Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
26/03/2019 - 12:05

Znaleźli w garażu zwłoki 25-latka. Prawdopodobnie targnął się na własne życie

Tragicznie rozpoczął się wtorek w Limanowej. Wczesnym rankiem pogotowie ratunkowe i policja zostały wezwane na ul. Reymonta. Mieszkańcy znaleźli w garażu zwłoki młodego mężczyzny.

Dzisiaj rano po godzinie 5 w garażu przy ulicy Reymonta w Limanowej mieszkańcy znaleźli zwłoki 25-letniego mężczyzny. Natychmiast zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali służby ratunkowe, które już po kilku minutach dotarły na miejsce. Niestety na ratunek było za późno. Młody mężczyzna już nie żył. Wszystko wskazuje na to, że targnął się na własne życie.

Zobacz też Szukali poroży, znaleźli zwłoki. Makabryczne odkrycie w Beskidzie Sądeckim

Na miejscu pracowali funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej wraz z prokuratorem. Policjanci wstępnie wykluczyli możliwość, żeby  ktoś mógł  przyczynić się do śmierci 25-latka. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która da odpowiedź na pytanie, jak zginął młody mężczyzna. 

To już kolejne makabryczne odkrycie w ostatnich dniach. Przypomnijmy. W poniedziałek 25 marca dwaj mężczyźni, którzy szukali poroży jeleni, w pobliżu Doliny Czarnej Wody w Paśmie Radziejowej natknęli się na zwłoki. Ciało znajdowało się w zaawansowanym stadium rozkładu. Prawdopodobnie wisiało na drzewie już od kilku miesięcy.  

Widziałeś coś interesującego? Masz zdjęcia albo filmy? Prześlij je do naszej redakcji.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna arch. Sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)