Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 26 listopada. Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy
16/07/2020 - 11:40

Znaleźli go nieprzytomnego w potoku. Policja szuka świadków

Co się wydarzyło kilka dni temu w parku miejskim w Limanowej? Jak do tego doszło, że mężczyzna wpadł do potoku? Czy był trzeźwy? Jak na razie wszystkie te pytania pozostają bez odpowiedzi. Policjanci prowadzą czynności dochodzeniowe, które mają wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci ustalają, co wydarzyło się 14 lipca w parku miejskim w Limanowej. W przepływającym tamtędy potoku, mieszkańcy znaleźli nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast zaalarmowali służby ratunkowe, które już po chwili zjawiły się na miejscu.

Zobacz też Znaleźli go w potoku. Był nieprzytomny i nie oddychał

Strażacy wyciągnęli mężczyznę z potoku, a następnie wspólnie z ratownikami medycznymi prowadzili reanimację. Gdy udało się przywrócić akcję serce poszkodowanego, pogotowie ratunkowe zabrało go w ciężkim stanie do limanowskiego szpitala.

Wciąż nie wiadomo, jak do tego doszło, że 43-letni mężczyzna znalazł się nieprzytomny w potoku. Nie wiadomo też czy był trzeźwy. Jak poinformowała nas asp. Jolanta Mól z limanowskiej policji, funkcjonariusze nie mieli możliwości, aby sprawdzić jego trzeźwość za pomocą alkomatu, dlatego mężczyźnie została pobrana krew do badań. Mundurowi czekają na wyniki. Ponadto śledczy sprawdzają nagrania z monitoringu i szukają świadków, którzy widzieli całe zdarzenie.

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna P. Grab Tv 28Dziękujemy za przesłanie błędu