Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
28/12/2013 - 19:00

Zderzenie trzech aut w Witowicach, a w Limanowej volkswagen uderzył w drzewo

Trzy samochody osobowe zderzyły się wczoraj (27 grudnia) w Witowicach Dolnych (gmina Łososina Dolna). W tym zdarzeniu nikt, na szczęście nie ucierpiał.
Służby ratownicze zostały zaalarmowane około godz. 11.30. W Witowicach Dolnych na drodze krajowej nr 75 zderzyły się Volkswagen Polo, Seat Ibiza i Subaru. Na miejsce zdarzenia pojechały straż pożarna (ratownicy PSP z Brzeska i Nowego Sącza oraz OSP z Czchowa), pogotowie oraz policja.
- Z jednostek strażackich najwcześniej na miejsce zdarzenia przyjechali ratownicy OSP z Czchowa (powiat brzeski) a potem dojechali strażacy z PSP z Brzeska i Nowego Sącza. W volkswagenie golfie podróżował tylko kierowca, zaś w Seacie dwie a w Subaru trzy osoby – poinformował nasz portal bryg. Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu. – Uczestnicy tego zdarzenia nie odnieśli na szczęście obrażeń.
Także wczoraj w Limanowej na ul. Tarnowskiej około godziny 11 kierująca Volkswagenem Passatem 31- latka, na zakręcie drogi utraciła panowanie nad autem, które zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo.
- W aucie oprócz kierującej były dwie dziewczynki - roczna i 13-letnia - mówi asp. Stanisław Piegza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. - Cała trójka trafiła do szpitala w Limanowej. - Po badaniach osoby te zostały zwolnione do domu. Kierująca Volkswagenem była trzeźwa. Samochód został uszkodzony.
Czynności w tej sprawie prowadzą limanowscy policjanci.

(MIGA)
Fot. (MIGA)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)