Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
25/06/2022 - 14:45

Zamordował trzy osoby, wciąż jest na wolności. Tak może teraz wyglądać [ZDJĘCIA]

Jacek Jaworek to jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców w Polsce, a nawet w całej Europie. Jest podejrzany o zabójstwo trzech osób - małżeństwa i ich siedemnastoletniego syna. Choć od tej makabrycznej zbrodni wkrótce minie rok, Jaworek wciąż jest na wolności. Przez ostatnie miesiące prawdopodobnie zmienił wygląd, dlatego policja opublikowała jego portrety. Zobaczcie! Tak może teraz wyglądać.

10 lipca minie rok od makabrycznego morderstwa w Borowcach koło Częstochowy. W tym feralnym dniu, w jednym z domów jednorodzinnych zostały znalezione zwłoki małżeństwa oraz ich siedemnastoletniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Śledczy ustalili, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek, który po zabójstwie uciekł. Prokuratura wystawiła za nim list gończy, a Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tysięcy złotych za informacje, które pomogą śledczym pomóc zatrzymać Jacka Jaworka lub odnaleźć jego ciało. 

Zobacz też Kto wyruszy na polowanie? Jest nagroda za pomoc w ujęciu mordercy

Choć od tej makabrycznej zbrodni wkrótce minie rok, policjantom wciąż nie udało się odnaleźć zabójcy. O ile jeszcze żyje, może teraz być wszędzie. również na Sądecczyźnie.

Poszukiwany Jacek Jaworek prawdopodobnie zmienił wygląd, dlatego policja opublikowała jego portrety.   

- W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową – informują policjanci.

Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Poszukiwany mężczyzna jest niebezpieczny. Może posiadać broń palną i może zachowywać się agresywnie.

Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz jest, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu: 798 031 306, 47 858 12 55 lub 112. 

- Gwarantujemy anonimowość. Jednocześnie przypominamy, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat – przestrzegają policjanci. ([email protected] Fot. KWP Kraków)

Zamordował trzy osoby, wciąż jest na wolności. Tak może teraz wyglądać [ZDJĘCIA]




Jacek Jaworek to jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców w Polsce, a nawet w całej Europie. Jest podejrzany o zabójstwo trzech osób - małżeństwa i ich siedemnastoletniego syna. Choć od tej makabrycznej zbrodni wkrótce minie rok, Jaworek wciąż jest na wolności. Przez ostatnie miesiące prawdopodobnie zmienił wygląd, dlatego policja opublikowała jego portrety. Zobaczcie! Tak może obecnie wyglądać.






Dziękujemy za przesłanie błędu