Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
05/05/2019 - 12:10

Zaginęli bez śladu. Do tej pory nie wrócili do domu

Wiktoria Czernik i Adrian Kusia zaginęli bez śladu. Oboje mają zaledwie 16 lat. Do tej pory nie wrócili do domu i nie skontaktowali się z rodziną. Jeśli widziałeś zaginionych albo wiesz, gdzie teraz mogą przebywać, koniecznie skontaktuj się z policją.

Wiktoria Czernik ma 16 lat. Na co dzień mieszkała w domu rodzinnym w Przemęczanach w powiecie proszowickim. Nastolatka sprawiała problemy wychowawcze, dlatego trafiła do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ulicy Łącznik w Nowym Sączu. Przebywała tam do czwartku (21 marca). W tym dniu samowolnie uciekła z ośrodka. Matka nastolatki zgłosiła zaginięcie na policję. Niestety do tej pory nie udało się odnaleźć 16-letniej Wiktorii.

Nastolatka ma około 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała oraz długie, ciemne, proste włosy. W dniu, w którym opuściła placówkę, ubrana była w czarną kurtkę, niebieskie jeansowe spodnie oraz czarne sportowe buty.

- Zwracamy się z prośbą do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania nieletniej, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Proszowicach pod numerem telefonu 12 38 - 53 - 200 lub inną najbliższą jednostką policji – apelują funkcjonariusze.

Kilka dni po tym zdarzeniu, policjanci zostali poinformowani, że zaginął 16-letni Adrian Kusia. Nastolatek jest mieszkańcem Krakowa. Ostatni raz był widziany 1 kwietnia na osiedlu 2 Pułku Lotniczego.

Zaginiony ma około 175 cm wzrostu, ciemne, krótkie włosy oraz ciemne oczy. W dniu zaginięcia miał na sobie bluzę, dresowe spodnie i sportowe buty. Jeśli wiesz, gdzie teraz przebywa Adrian Kusia, koniecznie skontaktuj się z krakowską policją pod numerem telefonu 12  61-52-910.

RG [email protected] Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe