Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
12/01/2022 - 11:20

Zaginęła 67-latka z Nowego Sącza. Trwają poszukiwania

Zaginęła 67-letnia Danuta B. z Nowego Sącza. Kobieta wyszła we wtorkowy wieczór ze swojego domu i nie wróciła na noc. Jej życie jest zagrożone. Policjanci i zmartwiona rodzina 67-latki proszą o pomoc. Każda informacja jest na wagę złota.

Gdzie teraz jest zaginiona Danuta B. z Nowego Sącza? Co się z nią dzieje? Czy żyje? Jak na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na te pytania. Na ten moment wiadomo jedynie tyle, że w miniony wtorek około godziny 19, wyszła ze swojego domu na osiedlu Poręba Mała. 67-latka nie wróciła na noc i nie skontaktowała się ze swoimi bliskimi, dlatego zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie na policję.

Zobacz też Dramatyczny wyścig z czasem. Trwają poszukiwania mieszkanki Nowego Sącza  

Minionej nocy była bardzo niska temperatura i życie mieszkanki Nowego Sącza było zagrożone, dlatego sądeckie służby natychmiast rozpoczęły poszukiwania. Przez pięć godzin zaginionej kobiety szukali strażacy, goprowcy, policjanci i ratownicy z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz. Poszukiwania zostały przerwane o godzinie drugiej trzydzieści. Ratownikom nie udało się odnaleźć zaginionej 67-latki. Dzisiaj rano poszukiwania znów zostały wznowione. Mieszkanki Nowego Sącza szuka w terenie kilkadziesiąt osób.

Zaginiona kobieta ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i krótkie, siwe włosy.

- W dniu zaginięcia Danuta B. była ubrana w ciemną kurtkę, jeansy, czarne buty i szarą czapkę – informuje kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

Jeśli widziałeś zaginioną 67-latkę albo wiesz, gdzie teraz przebywa i co się z nią dzieje, koniecznie poinformuj o tym policję, dzwoniąc na numer alarmowy 112 albo 47 833 46 30. Każda informacja może być na wagę złota.

Prosimy również o udostępnianie tego artykułu w portalach społecznościowych, aby dotarł do jak największej liczby osób. Być może ktoś rozpozna zaginioną i dzięki temu szybko uda się ją odnaleźć. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KMP Nowy Sącz, GRS OSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu